Bitcoin

XEN3L/3S Alım Satımının Geçici Olarak Askıya Alması Hakkında Bildirim

0

Şiddetli fiyat dalgalanmaları nedeniyle, kullanıcılar için piyasa riski kayıplarını önlemek amacıyla MEXC, XEN3L ve XEN3S alım satımını piyasa koşullarına bağlı olarak 10 Ekim 2022 saat 21.00’de (TSİ) askıya alacaktır. Alım satımın yeniden açılacağı tarih daha sonra ayrıca bildirilecektir.

Neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Kullanıcıların pozisyonlarını mümkün olan en kısa sürede kapatmaları önerilir. Listeden çıkarmadan önce pozisyonunuzu manuel olarak kapatabilirsiniz. Pozisyonunuzu zamanında kapatmazsanız, platform varlıkları 10 Ekim 2022 saat 21.00’de (TSİ) net fiyatından USDT’ye çevirecek, eşdeğer USDT miktarı, listeden çıkarılma işleminden sonra 48 saat içinde spot hesabınıza airdrop olarak gönderilecektir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz.

Her türlü soru ve sorunlarınız için MEXC Türkiye telegram grubu aracılığı ile yöneticilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz: https://t.me/MEXCTurkey

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC, XEN Esnek Staking Programını Başlattı

Previous article

MEXC, HT/USDT ve JST/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor – 10.000 USDT Bonus Kazanmak için A…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin