Wall Street Analisti Tom Lee: Bitcoin Bu Seviyelere Gidiyor!

Fundstrat’tan Tom Lee,  piyasayı yorumladı. Usta analist, Bitcoin fiyatının neden 200.000 dolara gittiğini düşündüğünü açıkladı. Coinarchive olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Fundstrat’tan Tom Lee, yeni bir Bitcoin tahmini yaptı!

CNBC Crypto World ile yakın tarihli bir röportajda, Fundstrat’tan Tom Lee, Bitcoin için 200.000 dolarlık fiyat hedefini ikiye katladı. Lee, ABD’deki toplam hanehalkı net değerinin şu anda 141.7 trilyon dolar seviyesinde olduğunu ve insanların önümüzdeki on yıl içinde tahvildeki paralarını kaybetmelerinin neredeyse garanti olduğunu söylüyor. Bu nedenle, analist çok fazla spekülatif sermayenin kriptoya akmasını bekliyor:

Lee, kriptonun ilginç olduğunu çünkü her işlemin izlenebilir olduğunu söylüyor. Ayrıca dijital paranın yönetilmesi ve hareket ettirilmesinin “çok daha kolay” olduğu gerçeğine işaret ediyor, bu da onu geçerli bir ödeme seçeneği haline getiriyor. Ancak analist, yüksek Bitcoin fiyatını benimsemenin önündeki bir engel olarak görüyor. Bu yüzden analist, piyasanın fiyatları Satoshi cinsinden vermekten fayda sağlayabileceğine inanıyor.

Analist: Başka bir baskın kripto para birimi ortaya çıkabilir!

Lee’ye göre, Fundstrat’ın kripto para birimlerine girişi çoğunlukla şüphecilik ve alayla karşılandı. Bununla birlikte, firmanın müşterilerinin çoğu, kendini kanıtladığı için kripto paraları meşru bir varlık sınıfı olarak görmeye başladı. Lee, “kesinlikle” önümüzdeki on yıl içinde başka bir baskın kripto para biriminin ortaya çıkabileceğini de düşünüyor. Ancak analist, neredeyse hiç kimsenin önümüzdeki on yıl hakkında somut tahminlerde bulunmak için yeterli düzeyde bir kanaate sahip olmadığını kabul ediyor:

Birinin kristal küresi olmadığı sürece, kriptoda kesin olmak çok zordur.

Daha önce Lee, en büyük kripto para biriminin 100.000 doları aşacağını tahmin etti, ancak lider kripto para birimi düşmeden önce 69.000 dolarda zirve yaptı. Analist, başarısız tahminleri nedeniyle çok sayıda eleştiriyle karşı karşıya kaldı. En son röportajında ​​Fundstrat patronu, insanların portföylerine sağlıksız miktarda kripto para yerleştirmemeleri gerektiğini vurguladı.

admin

Önceki Yazı

İlk Shiba temalı restoran ile Shiba topluluğu gıda sektörüne giriyor

Sonraki Yazı

Ethereum (ETH) Ünlü İsimlere Göre 7.000 Doları Görebilir!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.