Bitcoin

Ünlü Milyoner Robert Kiyosaki’den Bitcoin Yorumu: Yarın Değil Şimdi!

0

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ünlü milyoner Robert Kiyosaki, Bitcoin’in (BTC) yanında yer almak için doğru zamanın yarın değil şimdi olduğunu belirten açıklama yaptı.

Bitcoin yatırımı için yarının geçebileceği ima eden Robert Kiyosaki yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde, dikkat çekici ifadelerde bulundu. Dünyanın ve ABD’nin en iyi güvencesi olarak ilan edildi 1 aylık Hazine Bonosu‘rahibe 100 baz puan yükseldiğini İşaret eden Kiyosaki, bu durum bankacılık sistemi olarak yorumladı.

Bitcoin, Altın ve Gümüş gibi güvenli limanları tercih etmek için doğru zaman hemen şimdi vurgulayan milyoner organizmalar olduğunu şu ifadelerle detaylandırdı:

Dünyanın “en iyi teminatı” olarak lanse edilen 1 aylık Hazine Bonosu 100 baz puana yükseldi. Bu, dünya bankacılık sisteminin çöktüğü anlamında mı geliyor? Aman Tanrım! 1 aylık Hazine Bonosu önerisi tüm uzmanlar için bile bu fazla. Şimdi Altın, Gümüş ve Bitcoin’i savunma zamanı, yarın değil!

ABD’nin mevcut finansal krizle mücadele etmek adına yaşadıklarıca dolar dolara basmak zorunda gitmek zorunda oldukları milyoner, doların değer kaybını yaşayacaklarını ve Bitcoin’in 2025 Eşyalara kadar 500.000 dolar cihazına ulaşacağını öne sürdü.

admin

Wakweli, Web3 sertifikasını desteklemek için Blockchain Lawyers Group ile ortaklık kuruyor

Previous article

Bitcoin’in YTD getirisi Ethereum’unkini aşıyor. İkisi arasındaki fark hakkında spekülasyon yapmanın en iyi yolu, ETH/BTC çaprazında işlem yapmaktır.

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin