Blockchain

Üç Günde Kazancımı Nasıl 3 Katına Katladım ?

0

Şimdi Mexc’e Kaydolun %10 İndirimle Pitbull Coin Alma Şansı Yakalayın!
Mexc kripto para borsası pek çok altcoin’i ilk listeleyen borsalardan biri. Örneğin, Shiba Coin dünyada ilk Mexc platformu üzerinden listelenmişti. Bu sayede ilk listelendiği zamanlar Mexc üzerinden Shiba Coin satın alanlar 1 ay erkenden alım yapıp parasının değerini %100’e kadar arttırdı!
Kripto paraların elbette ne zaman ne kadar artacağı belli olmuyor. Ama adını henüz tam olarak duyuramamış olan altcoin’lerin erkenden satın alınacak olması çok önemli. Sonradan alınan coin piyasada bir sükse yaptığında paranız kat be kat artabiliyor. Tıpkı Bitcoin’in ilk defa hayatımıza bu kadar yoğun giriş yapması gibi? Bir zamanlar o da çok ucuz ve kimsenin pek de yaklaşmak istemediği bir yatırımdı, değil mi?
Benzer bir durum Mexc platformundan Pitbull Coin satın alanlar için de geçerli. Pitbull Coin’i ilk defa listeleyen borsalardan biri olan Mexc’den bu coin’i satın alanlar daha sonra diğer borsalarda listelenmeye başladığında yine ciddi bir değer artışı yakalayabilmişlerdi.


Pitbull Coin (PIT) Nedir?
Elon Musk’ın yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda dünya çapında büyük bir üne ve değere kavuşan DOGE Coin sonrasında ‘köpek’ temasına sahip başka kripto para birimleri geliştirilmeye başlandı. ‘Köpek Sezonu’ olarak adlandırılan bu kripto para türleri Pitbull Coin ve Shiba Coin ile devam ettirildi.
Gelişmee döneminde; web developer’lar, grafik tasarımcılar, yazarlar, pazarlamacılar, tercümanlar, veri analizi uzmanları gibi pek çok gönüllü çalışma yapmıştır.
Köpek sezonuna ait Shiba Coin’i ilk listeleyen Mexc’den şimdi Pitbull Coin’i işlem ücretlerinden %10 indirimli satın alabilirsiniz!

Hemen MEXC’ de hesap açın:  https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

[İlk Listeleme] MEXC Kickstarter – 200.000 ADAX (ADAX) Airdrop Kazanmak İçin Oy Kullanın!

Previous article

MEXC, 6.000 USDT HOT Token Airdrop Ödüllü HOT3L/3S Kaldıraçlı ETF Lansman Duyurusu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain