AltcoinPopüler

Snoop Dogg ve Wiz Khalifa, ApeCoin Temalı Müzik NFT’lerini Başlattı

0

Popüler rapçi Snoop Dogg Perşembe günü ApeCoin (APE) ve Bored Ape Yacht Club’ı (BAYC) kapsayan bir NFT temalı yeni müzik yayınladı. “Ape Drops 03 : An 8th” başlıklı koleksiyon, rapçi Wiz Khalifa ile birlikte yapılan sekiz parçadan oluşuyor.

Koleksiyonun yayınlanmasının ardından APE fiyatı %17’ye yakına artış kaydetti. BAYC’nin sahibi Yuga Labs’in risk sermayesi şirketi Andreessen Horowitz liderliğindeki bir finansman turunda 450 milyon dolar topladığı haberlerinin geldiği Çarşamba gününden beri fiyatta bir yükseliş trendi devam ediyor.

Müzik NFT Yalnızca Apecoin ile Satın Alınabilir

Snoop Dogg, bu satışı resmi Twitter hesabından duyurdu. Parçalar iki gün boyunca satın alınabilir olacak ve yalnızca BAYC’nin geçen hafta bir airdrop yoluyla piyasaya sürülen APE token ile satın alınabilir olacak.

Her bir NFT şu an 12 ile 15 APE fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda ve toplamda 8000 NFT satışa sunuldu. Dolar olarak bakılacak olursa mevcut fiyatlar 165 ile 210 dolar arasında.

Kullanıcılar ayrıca satın almadan önce her parçayı dinleyebilir. Koleksiyon Manifold aracılığıyla yayınlandı.

Daha popüler olarak Snoop Dogg adıyla tanınan Calvin Cordozar Broadus Jr, NFT dünyasına yabancı değil. Rapçi, OpenSea‘de aktif bir koleksiyoncu ve Crypto.com ile işbirliği içinde en dikkate değer olanı “A Journey With the Dogg” olmak üzere kendi koleksiyonlarından birkaçını piyasaya sürdü. Rapçinin deyimiyle bugünün “Ape Drop” üçüncü koleksiyonu.

Ark Coin Nedir? Ark Coin Yorum ve Geleceği 2022

Previous article

Popüler Balina Bu 5 Altcoin’i Seçti: Mini Altcoin Sezonu İçin Hazırlar!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Altcoin