Metaverse

Shiba Inu’dan Metaverse Hakkında Ayrıntılı Açıklama: Tarih Ufukta Göründü

0

Popüler meme token Shiba Inu’nun (SHIB) geliştiricileri, The Metaverse’ün bu yılın sonuna kadar sürüleceğini açıkladı.

Shiba Inu geliştiricileri 10 Nisan tarihinde resmi web sitesinde yayınlayacakları blog gönderisinde, The Metaverse’ü bu yıl aralık edinilmesinden önce piyasaya sürüldü sürmeyi planladıklarını bildirildi.

Ekip, mevcut ilerleyişin zaman alacağı ancak 2023’ün sonunda kullanıcılar The Metaverse içindeki bazı alanlar Keşfetme, inşa etme, tasarlama, oynama ve geliştirme Vadeye sahip olacağından emin olacağını belirtti.

Gerçek Olmayan Motor 5.1 ile tasarlanan Sanal evren içerisinde kullanıcılar, arazilerinden pasif gelir elde edilebilir, oyun içi kaynaklar toplayabileceğimiz, diğer oyuncularla ilişkiye girebileceği ve çeşitli ekonomik hale gelmek içinde bulunabileceğine değinildi.

The Metaverse’ün içeriği 100.595 baz alınabilir arazi parçasına sahip olduğu bildirilirken 30 Nisan işlettiği kadar kuruluş sosyal resmi medya hesabını takip edip çekilişe katılan 10 ücretsiz uzantı bir arazi parçasının verileceği duyurulmuştur.

Öte yandan yapımı 2023’ün sona erene kadar piyasaya sürülmesi için mükemmellikten feragat götürülmesi dikkat çekici geliştirici, projelendirme tamamlamadan çıkabileceğine dikkat çekti.

Coingecko önlemleri göre son 30 gün içinde %8,2 değer kazanan ŞİB, oğul 24 saat içinde %2,4 yükselerek şarkı söyleyerek 0,00001115 dolar seviyeden işlem görüyor.

admin

Bitcoin ve Altcoinler Ne Durumda: Piyasalara Genel Bakış (25 Nisan)

Previous article

Nike’dan Milyonlarca Dolarlık NFT: İlk Dijital Spor Ayakkabı Serisi Piyasaya Sürülüyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Metaverse