NFT

Ralph Lauren Yeni Mağazası ile Bitcoin ve Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek

0

ABD merkezli dünyanın en büyük lüks moda markalarından Ralph Lauren, Miami’de açtığı yeni mağazasında kripto para ile ödeme kabul edeceğini açıkladı.

Ralph Lauren yakın tarihli bir basın kuruluşu, şirketin Miami’de açılan yeni mağazasında bitpay ile ortaklık anlaşma kapsamı Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Poligon (MATIC) ile ödemeyi duyurdu.

Ralph Lauren, kripto para ödemelerine ek olarak web3 topluluğu Havuz süiti ortaklık kurarak markasının oğlu Los Angeles defilesinden nefeslerinden bir NFT koleksiyonunun yayınlanacağını açıkladı.

Poolsuite’in Büyük Eğlence NFT’si koleksiyonunun 3.000 dağıtmak tamamına hediye edilecek derlemenin adı Ralph Lauren x Poolsuite NFT olarak belirlendi. Ayrıca NFT yapımcıları nisan ayı sonunda Miami sahilindeki özel bir malikanede yapılacak olan lansman partisine erişim hakkı kazanacağı aktarıldı.

Ralph Lauren Marka ve İnovasyon Direktörü david laurenbu mağazanın kripto para ekosistemini Keşfetmelerine olanaklar sağlarken aynı zamanda konu hakkında daha fazla analiz yapabilmeleri için önemli bir fırsat dile getirdi. Web3 alanda daha fazla faaliyet Göstermeyi planladıklarını ima eden direktör, yol haritalarının ilk güdümlerini sağlama ve metaverseteki geçmiş temas noktalarını geliştirmek için heyecan verici çözümler gördüklerini belirtti.

Yakın geçmişteki popüler oyunlar roblox ve Fortnite ile dijital giyim koleksiyonları yayınlamış olan marka, sanal evren ile benzer vizyonlara sahiplendiğini belirterek genç oyuncularla bağlantı kurmanın yeni giriş aradığını ifade etmişti.

admin

Animoca Brands Metaverse Fonu Haberini Yalanladı: Hala 1 Milyar!

Previous article

Litecoin’in son ortaklığından sonra sırada ne var?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in NFT