AltcoinPopüler

Popüler Balina Bu 5 Altcoin’i Seçti: Mini Altcoin Sezonu İçin Hazırlar!

0

Deneyimli bir kripto trader’ı, yakın gelecekte bir “mini altcoin sezon”unun başlamasını beklediğini ve bir dizi farklı altcoin’in de bu dönemde iyi performans göstereceğini düşündüğünü söyledi.

Kaleo takma adı ile bilinen kripto para balinası ve analist, Cardano‘nun (ADA) son sıçramasının altcoin piyasasında neler olacağına dair bir sinyal olabileceğini söyledi.

“ADA’dan şimdiye kadarki en etkileyici hareket.

Şu anda altcoin’lerle ilgili stratejim, temelde buna benzeyen (ve bunlardan çok var) çizelgeleri aramak ve onları long’lamak.

Temel yapı, HTF çapraz breakout’undan sonra desteğin üzerinde konsolidasyon gerçekleşmesi.”

Kaleo ayrıca bir algoritmik stabilcoin ekosistemi olan Terra’yı (LUNA) da yakından inceliyor. LUNA’nın Bitcoin çifti (LUNA/BTC) baz alındığında, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yüzde 30 üzerinde bir hareket öngörmek bile trader için oldukça düşük bir tahmin.

“LUNA/BTC güç kazanıyor. 3 aylık konsolidasyon aralığından önceki ATH’nin yüzde 30 üzerinde bir hareketin görüp görebileceğimiz tek şey olduğuna inanmakta hâlâ çok güçlük çekiyorum.”

Analistin yükseliş listesinde sırada, popüler memecoin Dogecoin (DOGE) bulunuyor. Kripto trader’ı, DOGE’da mega bir şekilde yükselişe geçmeye hazır olmasa da, altcoin için 0,30 dolar aralığına yakın bir yerde hala sağlıklı bir yükseliş beklediğini söylüyor, bu da mevcut fiyatlardan yüzde 150’lik bir ralli anlamına geliyor.

“Yeni bir DOGE ATH’sini savunmuyorum, ancak 2018 sonbaharında gördüklerimize benzer bir hareket oldukça makul görünüyor.”

Popüler analist ayrıca, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir altcoin’in, ralliler beklediği altcoin‘ler listesinin geri kalanına katılacağını tahmin ediyor. Popüler balina, merkezi olmayan oyun odaklı Enjin’in (ENJ), Mart 2021’deki büyük rallilerine benzer bir şeyi tekrarlamasını umduğunu ifade ediyor.

“ENJ/BTC. Bu altcoin’i gerçekten sadece nostalji için long’luyorum.

Geçen Mart ayında bununla harika bir koşu gerçekleştirdim ve burada bir sıçrama için bir şans daha vereceğimi düşündüm.”

Kaleo, Bitcoin paritesi gibi, Enjin’in USD paritesinde de güçlü bir piyasa yapısına sahip olduğunu söylüyor.

“ENJ/USD grafiği de sağlam görünüyor.

Bunun için Scalp (işlem gününün sonunda önemli bir getiri elde etmek amacıyla küçük ve sık âarlar elde etmeyi içeren kısa vadeli bir ticaret stratejisi) hedefi 2 doların biraz üzerinde.”

Snoop Dogg ve Wiz Khalifa, ApeCoin Temalı Müzik NFT’lerini Başlattı

Previous article

Bitcoin’in S&P 500 İle Korelasyonu Tavan Yaptı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Altcoin