Metaverse

Popüler Altcoin’den Ledger ile Yeni Metaverse Ortaklığı

0

Popüler metaverse projesi The Sandbox (SAND), kripto donanım cüzdanı Ledger ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Sandbox 23 Mart tarihinde resmi blog sitesi üzerinde gönderide, Sandbox’ın kurumsal marka ortaklarına güvenlik görevlileri sunmak, varlıkların varlıklarını sunmak basit ve etkili bir şekilde güvence altına almak için defter ile ortaklık kurduğu belirtildi. Açıklamada, platformlar arası birleşme ve uçuş arası sinerjiyi isteyenler bir çok madde dikkat çekti.

Kurulan ortaklık kapsamında, The Kum havuzu ekosisteminden Arsa alım ile ilgilenen Ledger kullanıcıları için Ledger’a bir Sandbox merkeziyetsiz uygulaması (dApp) birleştirmek, Legder’ın Masaüstü uygulaması Ledger Live’a Sandbox için bağlantı kurmak, Ledger ve Sandbox kullanıcılarının uygulamalar arası Kullanıcıların yaygınlaşması için bir sinerji oluşturmak ve Sandbox koleksiyonu cüzdanındaki tüm NFT’leri defter cüzdanına binmek gibi eylemlere karar verilir.

Sandbox COO’su Sebastien Borget konu hakkında, Ledger ile uzun bir ilişkiler ve metaverse’e giren markalara daha fazlası güvenliğini sağlamak için ortaklığın yapısından mutluluk duyacaklarını belirtti.

Ledger Enterprise başkanı Alex Zindeyükselen güneybatı siber saldırılara ve dolandırıcılıklara dikkatin yerine getirilmesi misafir ve alıcıları güvende olmasını sağlamaktan gurur duyumlarını ifade etti.

Coingecko önlemleri göre son 30 günde %17,3 değer kaybedenler KUMoğul 24 saat içinde %1,5 indirerek yaşayarak yazma yoluyla 0,64 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

admin

Binance’den Toplu Delist: 7 İşlem Çiftini Sonlandırıyor

Previous article

DeFi Platformunun NFT oyunundaki İstismar 2 Altcoin’de Düşüş Getirdi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Metaverse