Bitcoin

MicroStrategy, Kasasına 190 Milyon Dolarlık Daha Bitcoin Ekledi

0

Hali hazırda milyarlarca dolarlık Bitcoin (BTC) sahibi olan MicroStrategy, kasasına 190 milyon dolar değerinde varlığı eklediğini duyurdu. Bununla birlikte şirketin kasasına eklenen 4.167 BTC varlığı ile birlikte kasada toplam 129.218 adet BTC bulunuyor.  Şu anda en fazla Bitcoin’e sahip şirketlerden biri olan MicroStrategy için bu alımların devam edeceği konuşulmakta.

6 Milyar Dolarlık Bitcoin’e Sahipler

MicroStrategy şirketinden Salı günü yapılan açıklamada, alımların 15 Şubat ile 4 Nisan arasında gerçekleştiği bildirildi. Şu anda 6 milyar dolardan fazla varlığa sahip olan şirketin CEO’su Michael Saylor tarafından birkaç kez Bitcoin’i uzun vadeli tutmayı planladıkları ve satma planı olmadıkları açıklanmıştı.

Yapılan bu satın alım işleminde Bitcoin (BTC) başına ödenen tutar ortalama olarak 45.714 dolar oldu. Kripto para lideri BTC bu satın alımla birlikte artışa geçmiş durumda. Şirket, şimdiden büyük bir kara geçmiş gibi görünüyor.

Gün içerisinde 47.106 dolara kadar çıkan Bitcoin, haber yayın saatleri itibariyle 46.547 dolarlık bir değere sahip. Yatırımcılar 46 bin dolarlık desteğin korunmasını umarken piyasalarda hareketlilik ve dev alımlar devam ediyor.

admin

Haftalık Çarşamba Etkinliği – 6.000 USDT Bonustan Pay Almak için Alım Satım Yapın

Previous article

Popüler Analist, Verilere Göre Bitcoin (BTC) İçin Çıkış Bekliyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin