Bitcoin

MEXC, XEN/USDT Vadeli İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Aldı

0

Şiddetli fiyat dalgalanmaları nedeniyle, kullanıcılar için piyasa riski kayıplarını önlemek amacıyla MEXC, piyasa koşullarına eriştikten sonra 10 Ekim 2022 saat 15.00’de (TSİ) XEN/USDT vadeli işlemlerini geçici olarak askıya aldı. XEN/USDT pozisyonlarına sahip olan kullanıcılar pozisyonlarını kapatabilirler. Kesin devam tarihi için lütfen bildirimlerimizi takip etmeye devam edin.

Kayıpları önlemek için, kullanıcıların pozisyonlarını derhal kapatmaları önerilir. XEN/USDT vadeli işlemleri fiyatı değişken olmaya devam ettiği takdirde listeden çıkarma söz konusu olabilir. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı içtenlikle özür dileriz.

MEXC Vadeli İşlemlerinde alım satım yaptığınız için teşekkür ederiz!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC, HT/USDT ve JST/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor – 10.000 USDT Bonus Kazanmak için A…

Previous article

[İlk Listeleme] MEXC, Joystick (JOYSTICK) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin