Bitcoin

MEXC X Kaspa Özel: 10.000 USDT Değerindeki KAS Ödülünden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Para Yatı…

0

MEXC, Kaspa Topluluğuna Özel Davet Etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

Toplamda 10.000 USDT Değerinde KAS sizleri bekliyor!

Etkinlik Tarihi: 16 Kasım2022 09.00 – 20 Kasım 2022 19.00 (TSİ)

Katılım:

I. 4.000 USDT Değerindeki KAS Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Davet Edin!

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, aşağıdaki 3 adımı tamamlayarak 5 USDT değerindeki KAS ödülü kazanabilirler:

Davet edenler (siz) katılım için formu doldurmalıdır:>>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbYAVR6xfiMJgHy70K5I56a0mR5o7qip9dHuPoBFw3NivREg/viewform<<
Davet edenler (siz) arkadaşlarını davet etmek için yandaki linke tıklayarak davet bağlantısı oluşturabilirler. https://www.mexc.com/en-US/invite
Davetli kullanıcı, herhangi bir spot dijital varlıkla minimum 100 USDT net para yatırma miktarı ile para yatırdıktan sonra, hem davet eden (siz) hem de davetli 5 USDT değerindeki KAS ödülü kazanabilir.
*Ne kadar çok kişi davet ederseniz, o kadar çok ödül kazanırsınız! Her davet eden, 20 kullanıcı davet ederek en fazla 100 USDT değerinde KAS ödülü kazanabilir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.

II. 6.000 USDT Değerindeki KAS Ödül Havuzundan Pay Kazanmak için MEXC’deki İlk Alım Satımınızı Gerçekleştirin!

Etkinlik süresi boyunca, her bir davetli aşağıdaki görevleri tamamladığında, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, ilk gelene ilk hizmet esasına göre ekstra 5 USDT değerindeki KAS ödülü bonus kazanabilir:

Her davetlinin KAS/USDT spot işlem çiftinde minimum 300 USDT işlem hacmine ulaşması gerekir.

Etkinlik sonuna kadar her davetlinin MEXC Spot hesabında minimum 100 USDT değerinde herhangi bir dijital varlık bakiyesine sahip olması gerekir.

*Lütfen her davet edenin(siz) ilk alım satım görevinde maksimum 100USDT değerinde KAS ödül bonusu kazanabileceğini unutmayın.

Hüküm ve Koşullar

Tüm davet edenler etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için Google Formu’nda UID numaralarını doldurmalıdırlar.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekmektedir. Aksi takdirde, davet ilişkisi tespit edilemez.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar. MEXC hesapları arasındaki transfer tutarları hariç tutulacaktır.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Etkinlik 1 ve 2’nin ödülleri, görevlerin tamamlanmasının ardından birlikte alınabilir.
KAS token ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına gönderilecektir.
KAS ödüllerinin miktarı, dağıtım sırasında MEXC Global’deki gerçek zamanlı KAS/USDT fiyatına bağlıdır.
Kaspa Özel Davet etkinliği için ödüllendirilen başarılı davetliler, diğer Özel Davet etkinliği davetli ödülleri için geçerli değildir.
Önceki Özel Davet etkinliklerinde ödüllendirilen davetlileriniz, bu etkinliğin davetli referans ödüllerine uygun olmayacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

Yeni M-Day Programı – Rebus (REBUS) Çekiliş Sonuçları

Previous article

Spot Sistem Bakım ve Yükseltme Duyurusu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin