Bitcoin

MEXC X Hashflow Özel: 8.695 HFT Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Alım Satım Yapmaya Davet E…

0

MEXC, Hashflow Topluluğuna Özel Davet Etkinliğini duyurmaktan mutluluk duyuyor!

Toplamda 8.695 HFT sizleri bekliyor!

Etkinlik Tarihi: 8 Kasım 2022 09.00 – 12 Kasım 2022 19.00 (TSİ)

Katılım:

8.695 HFT Ödülden Pay Almak için Arkadaşlarınızı Davet Edin!

Etkinlik süresi boyunca, hem davet edenler (siz) hem de davetliler, aşağıdaki 4 adımı tamamlayarak 5 HFT kazanabilirler:

Davet edenler (siz) katılım için formu doldurmalıdır: >>https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdx-AkFzau2aee4J0334EkEFeu4nph4xfNgyvBaQQAI8-xlMg/viewform<<
Davet edenler (siz) arkadaşlarını davet etmek için buraya tıklayarak davet bağlantısı oluşturabilirler.
Davetli kullanıcı herhangi bir spot işlem çiftinde minimum 300 USDT işlem hacmini tamamladıktan sonra, hem davet eden (siz) hem de davetli 5 HFT kazanabilir. Hemen Al-Sat >>
Etkinlik sona erene kadar her davetlinin MEXC Spot Hesabında minimum 100 USDT değerinde dijital varlık bakiyesine sahip olması gerekir.
*Ne kadar çok kişi davet ederseniz, o kadar çok ödül kazanırsınız! Her davet eden, 20 kullanıcı davet ederek en fazla 100 HFT kazanabilir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.

Hüküm ve Koşullar

Tüm davet edenler etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için Google Formu’nda UID numaralarını doldurmalıdırlar.
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar. Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu toplam işlem hacmi için sayılacaktır.
Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla hesap açmaları gerekmektedir. Aksi takdirde, davet ilişkisi tespit edilemez.
HFT token ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde kazananların MEXC spot cüzdanlarına gönderilecektir.
HFT ödüllerinin miktarı, dağıtım sırasında MEXC Global’deki gerçek zamanlı HFT/USDT fiyatına bağlıdır.
Bu Hashflow Özel Referans etkinliğinde ödüllendirilen başarılı davetliler, diğer Referans Etkinlik davetli ödüllerini alamazlar.
Önceki Özel Davet etkinliklerinde ödüllendirilen davetlileriniz, bu etkinliğin davetli referans ödüllerine uygun olmayacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, bu etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC: Spot Sistem Bakım ve Yükseltme Duyurusu

Previous article

Yeni M-Day Programı – RAE Token (RAE) Çekiliş Sonuçları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin