Blockchain

MEXC Türkiye Sınırlı Süreli Davet Etkinliği! Arkadaşlarınızla Birlikte MX Kazanın!

0

Bu güzel yaz günlerinde, MEXC Türkiye Ekibi olarak uzun süreli desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz! Desteklerinizi karşılıksız bırakmamak için Türk kullanıcılarımıza özel bir davet etkinliği hazırladık!

Etkinlik süresince, davet eden kullanıcının davet bağlantısını kullanarak hesap açan yeni kullanıcılar, KYC doğrulamasını tamamlayıp alım satım yaptıktan sonra 5 MX ödül almaya hak kazanacaktır!

Etkinlik Tarihi: 11 Ağustos 05.00 – 20 Ağustos 17.00 (TSİ)

Etkinlik Kuralları:

  1. Yeni bir kullanıcı davet bağlantısı üzerinden hesap açtığında ve spot işlem hacmi en az 2000 USDT’ye ulaştığında ödül almaya hak kazanacaktır.
  2. Kullanıcılar, ilk koşulu karşıladığında, hem davet eden hem de davet edilen kullanıcı 5 MX ödül kazanacaktır.
  3. Ödül her gün ilk 500 uygun kullanıcı ile sınırlıdır. Günlük toplam ödül miktarı 5000 MX ile sınırlıdır.
  4. Davet edilen kullanıcılar davet bağlantısı üzerinden hesap açmalıdırlar. Aksi takdirde davet ilişkisi tespit edilemez.

Hüküm ve Koşullar

  1. Bu etkinlik sadece Türk kullanıcılar içindir ve katılan kullanıcıların ödülü alabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  2. 0 işlem ücretli projelerin alım satımı dahil değildir.
  3. Ödüller, etkinliğin bitiminden sonra 7 iş günü içinde kullanıcıların MEXC hesaplarına airdrop olarak gönderilecektir. Lütfen ödüllerinizi [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden kontrol ediniz.
  4. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
  5. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
  6. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:
https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

Uzmanlar Bitcoin Popülerliği Hakkında Ne Düşünüyor?

Previous article

MEXC Fan Token Özel: INTER, GALFT, ACM, ASR, JUV ve ATM Projelerini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain