Blockchain

MEXC, STMX3S, ICP3S, C983S, LINA3S, TRB3S ve EOS4S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

0

STMX3S, ICP3S, C983S, LINA3S, TRB3S ve EOS4S kaldıraçlı ETF ürünlerinin net değerleri 0,1 USD’den düşük olduğu için Hisse Birleştirme işlemi uygulanacaktır. Bu nedenle, MEXC, 31 Temmuz 2022 saat 16.40’ta (TSİ) STMX3S, ICP3S, C983S, LINA3S, TRB3S ve EOS4S kaldıraçlı ETF ürünlerinin hisselerini birleştirecektir.

STMX3S, ICP3S, C983S, LINA3S, TRB3S ve EOS4S kaldıraçlı ETF ürünlerinin toplam 10 hissesi, sırasıyla 1 hisse olarak birleştirilecektir. Sonuç olarak, STMX3S, ICP3S, C983S, LINA3S, TRB3S ve EOS4S ürünlerinin hisse başına net değeri 10 kat artarken, kullanıcının elindeki miktar 1/10’a inecektir. Bu bağlamda, birleştirmeden sonra kullanıcının toplam varlığı aynı kalacaktır.

Kaldıraçlı ETF hakkında daha fazla bilgi edinmek, lütfen şu adresleri ziyaret edin:

  1. “Hisse Birleştirme Mekanizması” Nedir?
  2. Kaldıraçlı ETF Kılavuzu
  3. Kaldıraçlı ETF Dersleri
  4. Kaldıraçlı ETF Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Yeni M-Day Programı – Lucky Block (LBLOCK) Çekiliş Sonuçları

Previous article

#MEXCHerYerde 2. Fotoğraf Yarışması – En Güzel Fotoğrafı Çekin, 500 MX Ödülden Pay Kazanın!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain