Blockchain

MEXC, SPA3L, STG3L, GENE3L ve LTC4L Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

0

Kaldıraçlı ETF ürünleri SPA3L, STG3L, GENE3L ve LTC4L’nin net değerleri 0,1 USD’den düşük olduğu için Hisse Birleştirme işlemi uygulanacaktır. Bu nedenle, MEXC, 11 Nisan 2022 10.00 (TSİ) tarihinde SPA3L, STG3L, GENE3L ve LTC4L kaldıraçlı ETF ürünlerinin hisselerini birleştirecektir.

SPA3L, STG3L, GENE3L ve LTC4L’nin toplam 10 hissesi, sırasıyla 1 hisse olarak birleştirilecektir. Sonuç olarak, SPA3L, STG3L, GENE3L ve LTC4L ürünlerinin hisse başına net değeri 10 kat artarken, kullanıcının elindeki miktar 1/10’a inecektir. Bu bağlamda, birleştirmeden sonra kullanıcının toplam varlığı aynı kalacaktır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

MEXC Kayıt Linki : https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

MEXC, BTC5L, MANA3L, OKB3L, SXP3L, DODO3L ve 2 Adet Daha Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

Previous article

MEXC, API33L, UMEE3L, ONE3L, ENS3L, EDEN3L ve 4 Diğer Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain