Bitcoin

MEXC, RVN3L, LDO3L, ETC3L, DGB3L, IOTX3L ve 6 Adet Daha Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Bi…

0

RVN3L, LDO3L, ETC3L, DGB3L, IOTX3L, DOT5L, BAT3L, AAVE3L, ANKR3L, DASH3L ve EOS3L kaldıraçlı ETF ürünlerinin net değerleri 0,1 USD’den düşük olduğu için Hisse Birleştirme işlemi uygulanacaktır.
Bu nedenle, MEXC, 11 Ekim 2022 saat 04.15’de (TSİ) RVN3L, LDO3L, ETC3L, DGB3L, IOTX3L, DOT5L, BAT3L, AAVE3L, ANKR3L, DASH3L ve EOS3L kaldıraçlı ETF ürünlerinin hisselerini birleştirecektir.

RVN3L, LDO3L, ETC3L, DGB3L, IOTX3L, DOT5L, BAT3L, AAVE3L, ANKR3L, DASH3L ve EOS3L kaldıraçlı ETF ürünlerinin toplam 10 hissesi, sırasıyla 1 hisse olarak birleştirilecektir.
Sonuç olarak, RVN3L, LDO3L, ETC3L, DGB3L, IOTX3L, DOT5L, BAT3L, AAVE3L, ANKR3L, DASH3L ve EOS3L ürünlerinin hisse başına net değeri 10 kat artarken, kullanıcının elindeki miktar 1/10’a inecektir.
Bu bağlamda, birleştirmeden sonra kullanıcının toplam varlığı aynı kalacaktır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

[MEXC] Uygulama Sistem Güncelleme İpuçları

Previous article

[İlk Listeleme] MEXC, XEN Crypto (BXEN) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin