Blockchain

MEXC ROGIN.AI (ROG) Projesini Listeleyecek – 25.222 ROG Kazanmak için Elinizde ROG Tutun!

0

MEXC, ROGIN.AI (ROG) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve ROG/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • ROG/USDT Alım Satımı: 25 Nisan 2022 13.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

ROG Elde Tutma Etkinliği – 25.222 ROG Kazanma Şansı

Topluluk üyelerini desteklerinden dolayı ödüllendirmek için, ROGIN.A Proje ekibi, 25.222 ROG ödüllü bir Elde Tutma Yarışması düzenlemeye karar vermiştir! Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

Etkinlik Tarihi: 25 Nisan 2022 13.00 – 28 Nisan 2022 19.00 (TSİ)

21.000 ROG Değerindeki Ödül Havuzundan Pay Almak için İlk 20 Yatırımcıdan Biri Olun!

Kurallar: Etkinlik süresi boyunca, MEXC her gün rastgele bir zamanda her kullanıcıların ROG bakiyesinin anlık görüntüsünü alacaktır. MEXC’de en yüksek ortalama ROG tutma miktarına sahip ilk 20 kullanıcı, 21.000 ROG değerindeki ödül havuzundan pay kazanacaktır.

SıralamaÖdül (ROG)Minimum Elde Tutma Miktarı (ROG)
1350020.000
2300015.000
3250010.000
4-101000 / Kişi Başı5000
11-20500 / Kişi Başı2000

Katılım Ödülü

Düşük Eşikle 4222 ROG Ödülden Pay Kazanmak İçin Elinizde ROG Tutun!

Etkinlik süresi boyunca, MEXC’de ortalama ROG tutma miktarı 300 ROG ve üzeri olan kullanıcılar, bireysel elde tutma miktarlarıyla orantılı olarak 4222 ROG değerindeki ödül havuzundan pay kazanacaktır.

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Notlar:

  1. Ödül, etkinlik sona erdikten sonra 14 gün içinde dağıtılacaktır, kullanıcılar ödüllerini [Varlıklar] – [Geçmişi] – [Kayıtlar] bölümünden kontrol edebilirler.
  2. Anlık görüntü, yalnızca kullanıcıların Spot cüzdanındaki ROG miktarını kapsayacaktır.
  3. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  4. Elde Tutma Yarışması‘nda ilk 20 yatırımcı arasında yer alan kullanıcılar Katılım Ödülü alamazlar.
  5. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu hesap kaydı ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  6. Bu etkinlik ROGIN.AI proje ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
  7. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Önceki etkinlik ayrıntıları ve proje bilgileri için lütfen şu adrese bakın: MEXC Kickstarter – 105.930 ROGIN.AI (ROG) Airdrop Kazanmak İçin Oy Kullanın!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

admin

MEXC NFT Endeksi – NEIGHTBIT Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

Previous article

MEXC Türkiye’den Sürpriz Ramazan Bayramı Etkinliği

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain