Blockchain

MEXC, Proton (XPR) Projesini Listeleyecek – 6.520.000 XPR Kazanmak için Para Yatırın ve Arkadaşlarınızı Davet Edin!

0


Risk Açıklaması: koingunluk.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. koingunluk.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya koingunluk.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle koingunluk.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz..


Sorumluluk Reddi Beyanı: koingunluk.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca koingunluk.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle koingunluk.com’dan yönlendirilen reklam linkleri koingunluk.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. koingunluk.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette koingunluk.com’u bağlamaz.


Uyarı: koingunluk.com’un haber içerikleri izinsiz alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

admin

MEXC Minimum Stake Miktarını 1 Dolara Düşürdü

Previous article

Uygulama Üzerinden MEXC’de Kaldıraçlı ETF Alım Satımına Başlangıç Kılavuzu

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain