Bitcoin

MEXC, Mega Yeni Yıl Etkinliğini Başlatacaktır: 5 Ocak’ta (Yalnızca 1 Gün) ETH ve DOGE Vadeli İşle…

0

MEXC, tüm desteklerinize bir teşekkür olarak Vadeli İşlemler Mega Yeni Yıl Etkinliğini Başlatacaktır: Yalnızca 24 saat sürecek sınırlı süreli bir etkinlik olan ETH/USDT ve DOGE/USDT vadeli işlem çiftlerinde Sıfır İşlem Ücretiyle alım satım yapın.

Etkinlik sırasında, hem Piyasa Alıcılar hem de Piyasa Yapıcılar, ETH/USDT ve DOGE/USDT vadeli işlem çiftlerinde alım satım yaparken sıfır işlem ücretinden yararlanabileceklerdir.

Etkinlik Dönemi: 5 Ocak 2023 03.00 – 6 Ocak 2023 03.00 (TSİ)

Hemen Al-Sat Yapmak için Tıklayın:
ETH/USDT Sürekli Vadeli İşlemleri >> https://futures.mexc.com/exchange/ETH_USDT

DOGE/USDT Sürekli Vadeli İşlemleri >> https://futures.mexc.com/exchange/DOGE_USDT

Önemli Notlar:

Bu etkinlik yalnızca MEXC’de ETH/USDT ve DOGE/USDT vadeli işlem çiftlerinde gerçekleştirilen alım satımlarda geçerlidir.
Etkinlik sırasında ETH/USDT ve DOGE/USDT vadeli işlemleri, MX işlem ücreti kesintisi, işlem ücreti iadeleri ve diğer tüm işlem ücreti düzenlemeleri veya promosyonlarından hariç tutulacaktır.
MEXC, bu etkinliği nihai yorumlama hakkını saklı tutar.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC, 1 Ocak 09.00’da (TSİ) 50.000$ Vadeli İşlem Bonusu Ödüllü M-Day Etkinliğini Başlatıyor

Previous article

MEXC Fonlama Oranı Kullanıcı Deneyimi Anketi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin