Blockchain

MEXC Kazandırmaya Devam Ediyor! 2000 USDT Ödül İçin Bu Etkinliğe Katılın!

0

MEXC Türkiye ekibi Türk kullanıcılara özel olan yeni bir etkinlik duyurdu.

Bu etkinliğe katılan 302 kullanıcı toplamda 2000 USDT değerinde ARTL kazanacak. Etkinlik M-Day kapsamında gerçekleştirilecek ve yalnızca Türk kullanıcılar katılacak. Borsanın Türk kullanıcı sayısına bakacak olursak bu etkinlikten büyük oranda para kazanmanız çok kolay!

Etkinliğe katılmak için MEXC Türkiye Twitter hesabını takip etmeli ve etkinlik tweetini beğenip alıntılayarak 5 arkadaşınızı etiketlemelisiniz. Ardından katılım formunu doldurarak şanslı kullanıcılar arasında yerinizi alabilirsiniz. Etkinlik bilet bazında yapılacak ve 300 USD işlem hacmine ulaşan kullanıcılar 1 bilet sahibi olabilecek. İşlem hacmi arttıkça sahip olabileceğiniz bilet sayısı da artacak.

MEXC Türkiye Twitter Sayfası : TIKLA !

Etkinlik 23 Haziran 2022 saat 18.00’da sonlanacak. Bu tarihe kadar belirtilen görevleri yerine getiren kullanıcılar arasından 2 kişi 800 USDT, 300 kişi ise 1200 USDT ödülden pay alacak.

Ödüller etkinlik bittikten sonra ARTL olarak hesaplara gönderilecek.

MEXC borsasının bu avantajlı etkinliklerinden faydalanabilmek için şu bağlantıya giderek bir üyelik oluşturabilirsiniz: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Kickstarter – Lunar (LNR) Oylama Sonuçları ve Listelenme Bilgileri

Previous article

MEXC Özel: 16.667 Revoland (REVO) Ödülü Paylaşmak İçin Alım Satım Yapın!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain