Bitcoin

[MEXC] İşlem Kopyalama (Copy Trading) Anketi – 1000 USDT’ye Kadar Bonus Kazanma Şansı!

0

MEXC, İşlem Kopyalama (Copy Trading) işlevi sürekli gelişiyor, kullanıcılarımıza en iyi alım satım deneyimini sağlamak bizim görevimiz ve sizin de bu sürecin bir parçası olmanızı istiyoruz. Lütfen bu formu doldurmak için 1-3 dakikanızı ayırın, formlar aracılığıyla toplanan Öne Çıkan Geri Bildirimler seçilecek ve seçilen her kullanıcı 10 – 1.000 USDT değerinde vadeli işlem bonusuyla ödüllendirilecektir.

[MEXC] İşlem Kopyalama (Copy Trading) Anketi – 1.000 USDT’ye Kadar Bonus Kazanma Şansı! (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPAeMz0hKfzZAPnGgNRYVPEQgEEGPavd2mC5MKOHpo9n0Ryg/viewform)

MEXC İşlem Kopyalama (Copy Trading) >>> (https://futures.mexc.com/copyTrade/home)

LÜTFEN DİKKAT:

Yalnızca İşlem Kopyalama (Copy Trading) ile ilgili geri bildirimler ödüllendirilme şansına sahip olacaktır!
Aynı zamanda, lütfen İşlem Kopyalama (Copy Trading) deneyiminiz olduğundan emin olun, aksi takdirde ödüller hesabınıza aktarılmayacaktır!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC, ARPA/USDT, MASK/USDT ve BAKE/USDT Vadeli İşlemlerini Piyasaya Sürüyor – 10.000 USDT Bonus K…

Previous article

Yeni M-Day Programı – Sakura Planet (SAK) Çekiliş Sonuçları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin