Blockchain

MEXC Hesabından Nasıl Para Çekilir?

0

Adım 1: Resmi MEXC websitesinde hesabınıza giriş yapın. Ardından, sağ üst menü çubuğundan [Cüzdan] – [Cüzdan Özeti] seçeneğine tıklayın.1.jpg

Adım 2 : Cüzdan sayfanızda sağ üstten [Çekim] seçeneğine tıklayın. Ardından çekmek istediğiniz para birimini seçin ve [Gönder] seçeneğine tıklayın.

2.jpg

Adım 3: Örnek olarak USDT’yi alalım. Para çekme adresinin doğruluğundan emin olduktan sonra, [Adres] yazan kısma para çekme adresinizi kopyalayın ve çekmek istediğiniz miktarı girin. Ardından sistem otomatik olarak para çekme ağınızı belirleyecektir. Sistem ayrıca işlem ücretini otomatik olarak hesaplayacak ve hesabınıza ulaşacak tutarı belirleyecektir. Ulaşan Fiili Miktar = Çekilen Miktar – Çekim Ücretleri

3.jpg

Adım 4: Kısmi para çekmeyi seçerseniz, (EOS) para çekme ağını örnek olarak aldığımızda, “USDT-EOS’u başarıyla çekmek için Adres ve Memo aynı anda doldurulmalıdır” uyarısı çıkacaktır. Para çekerken Memo bölümünü doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Aksi takdirde, varlıklarınızı kaybedebilirsiniz (Not: Farklı çeviriler nedeniyle, Etiket bazı platformlarda etiket, Memo veya Ödeme Kimliği olarak kullanılabilmektedir.)

Uyarı:

Para yatırma ve çekme işlemi yapılırken, her iki platformda da aynı para biriminin seçilmesi gerekmektedir. USDT’yi seçtiğinizde, lütfen diğer platformda seçtiğiniz para biriminin de USDT olduğundan emin olun.

Başka bir platforma transfer yapmak istiyorsanız, lütfen MEXC cüzdanınızdaki para çekme adresi bölümüne diğer platform ya da borsadaki USDT para yatırma adresinizi girin.

Cüzdan hesabınıza transfer yapmak istiyorsanız, alıcı cüzdanını açıp çekmek istediğiniz para birimini seçin. Ödeme ya da para yatırma seçeneğine tıklayın. Ardından çekmek istediğiniz para biriminin para yatırma adresini MEXC cüzdanınızdaki para çekme adresi bölümüne yapıştırın.

Adım 5: Para çekme işlemi başarılı olduğunda, [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Çekim] bölümüne giderek, para çekme işlemi gerçekleştirdiğiniz para birimine ait miktar, tarih, tutar vb. bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Doğru işlem geçmişini bulduğunuzda, “Daha Fazla” seçeneğine tıklayarak Txid bilgisini görüntüleyebilir ve blok zincirine giriş yaparak para çekme işleminizin son durumunu inceleyebilirsiniz.

4.jpg

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC: Çektiğim Kripto Para Hesabıma Gelmedi

Previous article

MEXC Telegram Grubunda 5 USDT Ödüllü 0 İşlem Ücreti Alım Satım Etkinliği 31 Ağustos 19.00 (TSİ) Tarihinde Başlıyor!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain