Blockchain

MEXC Global Hakkındaki Söylentilere İlişkin Duyuru

0

Son zamanlarda, bazı insanlar tarafından MEXC hakkında “anormal para çekme” ve “likidasyon riski” iddialarıyla doğru olmayan açıklamalar yapılmaktadır. Bu konuda MEXC, bu konuya açıklık getirme gereği duymaktadır:

  1. MEXC’de para çekme işlemleri olağan şekilde devam etmektedir. BTC fiyatının yüksek oynaklığı nedeniyle MEXC, kullanıcılara daha fazla kolaylık ve daha fazla işlem alanı sağlamak amacıyla günlük para çekme limiti iki katına çıkartmıştır.Ayrıntılar için lütfen duyuruya göz atınız: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/7452877006233
  2. MEXC’nin başka platformlarda ya da herhangi bir üçüncü taraf kurumda herhangi bir finansal yönetim, DeFi madenciliği, staking ve sözleşmeli kaldıraç faaliyetleri olmadığından, sermaye güvenliğini içeren herhangi bir likidasyon riski ve diğer riskler bulunmamaktadır.
  3. Uluslararası bir alım satım platformu olarak MEXC, farklı bölgelerin KYC ve dijital varlık politikalarına kesinlikle uymaktadır. Para çekme sisteminde risk kontrol sorunlarıyla karşılaşırsanız, lütfen en kısa sürede çevrimiçi müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. MEXC müşteri hizmetleri, kullanıcılarımıza 7/24 saat hizmet vermektedir.

Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

MEXC, Tokyo AU (TOKAU) Token Swapını Destekleyecek

Previous article

MEXC, USDD/USDT ve USDD/USDC İşlem Çiftlerini Listeleyecek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain