Bitcoin

MEXC ETF : 5 USDT Değerinde LUNC&ETC Kaldıraçlı ETF Alım Satımı Yapın ve 100 USDT Airdrop Kazanın…

0

MEXC kullanıcılarını desteklerinden dolayı ödüllendirmek için MEXC, 10.000 USDT ödüllü bir ETF Alım Satım Yarışması düzenleyecektir.

Etkinlik Tarihi: 6 Eylül 2022 13.00- 9 Eylül 2022 13.00 (TSİ)

ETF İşlem Çiftleri: LUNC3L, LUNC3S, ETC3L, ETC3S

Etkinlik A:

LUNC3L/3S&ETC3L/3S işlem çiftlerinde 5 USDT’den fazla bir alım satım yapın ve çekilişe katılmaya hak kazanın. 3 kazananın her biri 100 USDT airdrop ile ödüllendirilecektir.

Etkinlik B:

Etkinlik süresince, en az 1000 USDT değerinde işlem hacmiyle LUNC3L/3S&ETC3L/3S ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT airdrop kazanacaktır. En az 3000 USDT değerinde işlem hacmiyle LUNC3L/3S&ETC3L/3S ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 20 USDT airdrop kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 10.000 USDT’dir.

Notlar:

İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.
Ödül, kazanan kullanıcıların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödüllerini kontrol edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram: KUTAY_MEXC
Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma yetkisine sahiptir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC:Shopping.io (SPI) Projesinin Listeden Çıkarılması Duyurusu

Previous article

MEXC, Marjin Alım Satımlarda FLOKI/USDT’yi Piyasaya Sürüyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin