Blockchain

MEXC, Dragoma (DMA) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek – 1.000 MX Ödülden Pay Kazanmak için Para Yatırınız!

0

MEXC, Dragoma (DMA) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve DMA/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı 
  • DMA/USDT Alım Satımı: 7 Ağustos 2022 16.00 (TSİ)

*Not: Değerlendirme Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

1.000 MX Değerindeki Ödül Havuzundan Pay Almak için DMA Yatırın

Etkinlik Tarihi: 7 Ağustos 2022 13.00 – 11 Ağustos 2022 19.00 (TSİ)

Etkinlik döneminde, en az 50 USDT değerinde net DMA yatırımı yapan kullanıcılar, net yatırım miktarları ile orantılı olarak toplam 400 MX değerindeki ödül havuzunu paylaşabilirler. Etkinlik döneminde, en az 100 USDT değerinde net DMA yatırımı yapan kullanıcılar, net yatırım miktarları ile orantılı olarak toplam 600 MX değerindeki ödül havuzunu paylaşabilirler.

Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Dragoma (DMA)

Toplam Arz: 42.000.000 DMA

Resmi Website: https://dragoma.io/home

Blok Gezgini (Polygon):https://polygonscan.com/token/0x16DFb898cf7029303c2376031392cb9baC450f94

Twitter: https://twitter.com/dragoma_club

Telegram: https://t.me/Dragoma_Financial

Medium: https://medium.com/@dragomafi5

Github: https://github.com/dragonernft

Whitepaper

Projenin Kısa Tanıtımı

Dragoma, çokgen ağ üzerine kurulu, yerleşik GameFi ve SocialFi öğelerine sahip bir Web3 açık ve şeffaf ekonomik ekoloji yaşam tarzı spor uygulamasıdır.  Ve How to Train Your Dragon, Poligon ağının gücünü ve esnekliğini kullanan ilk büyük oyunlardan biriydi. Başkalarıyla rekabet etmek ve eğitim, meydan okumalar, savaşlar, üreme, inşa etme ve daha fazlasıyla ödüller kazanmak için ejderha eğitim ekipleri oluşturabilirsiniz.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:
https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

MEXC, LOVELY3L ve CELO3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştiriyor

Previous article

MEXC Yeni M-Day – Aura Network (AURA) Listeleniyor! Airdrop Kazanma Şansını Kaçırmayınız!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain