Blockchain

MEXC, COTI (COTI) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeliyor

0

MEXC, COTI (COTI) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve COTI/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı 
  • COTI/USDT Alım Satımı: 08 Ağustos 2022 17.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen listeden çıkarılma risklerinin farkında olunuz.

Proje Detayları

(Bu bilgiler internet kaynaklarından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: COTI (COTI)

Toplam Arz: 2.000.000.000 COTI

Resmi Website: ​​https://coti.io/

Blok Gezgini:

(ERC-20) https://etherscan.io/token/0xddb3422497e61e13543bea06989c0789117555c5

(BEP-20) https://bscscan.com/token/0xadbaf88b39d37dc68775ed1541f1bf83a5a45feb

Twitter: https://twitter.com/COTInetwork

Discord: https://discord.com/invite/wfAQfbc3Df

Facebook: https://www.facebook.com/COTInetwork

Telegram: https://t.me/COTInetwork

Medium: https://medium.com/cotinetwork

Whitepaper

Projenin Kısa Tanıtımı

COTI, katman-1 blok zinciri tabanlı bir ödeme ekosistemidir. COTI, geleneksel blok zincirlerinden farklı olarak, işlemleri doğrulamak için Proof of Work (PoW) veya Proof of Stake (PoS) güvenmez. Proof of Work (PoT), yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik (DAG) veri yapısını Proof of Stake (PoW) ile birleştiren bir fikir birliği algoritmasıdır. PoT, işlem maliyetlerini azaltabilir ve verimi 100.000 TPS’ye kadar artırabilir.Yerel token COTI, üç ayrı ana ağ üzerinde çalışır.
COTI, işlem ücretlerini ödemek için kullanılır ve ödül kazanmak için Hazine’ye yatırılabilir. COTI ve diğer kripto para birimleri, COTI Visa banka kartıyla mal ve hizmetler için ödeme yapmak için de kullanılabilir. COTI MultiDAG 2.0, geliştiricilerin, tüccarların ve işletmelerin ölçeklenebilirlik, yüksek verim, düşük maliyet ve COTI Pay Business gibi kullanıcı dostu ödeme araçları gibi Trustchain özelliklerini devralan jetonları yayınlamasına olanak tanıyacak.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:
https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

MEXC, LRC3S ve WOO3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

Previous article

MEXC, LOVELY3L ve CELO3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştiriyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain