Bitcoin

MEXC, CHZ3S, SNFT3S ve BABYDOGE3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

0

CHZ3S, SNFT3S ve BABYDOGE3S kaldıraçlı ETF ürünlerinin net değerleri 0,1 USD’den düşük olduğu için Hisse Birleştirme işlemi uygulanacaktır. Bu nedenle, MEXC, 6 Kasım 2022 saat 17.00’de (TSİ) CHZ3S, SNFT3S ve BABYDOGE3S kaldıraçlı ETF ürünlerinin hisselerini birleştirecektir.

CHZ3S, SNFT3S ve BABYDOGE3S kaldıraçlı ETF ürünlerinin toplam 10 hissesi, sırasıyla 1 hisse olarak birleştirilecektir. Sonuç olarak, CHZ3S, SNFT3S ve BABYDOGE3S ürünlerinin hisse başına net değeri 10 kat artarken, kullanıcının elindeki miktar 1/10’a inecektir. Bu bağlamda, birleştirmeden sonra kullanıcının toplam varlığı aynı kalacaktır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC, ETHW3L, KAVA3L, XTZ5L, RAY3L ve LOOKS3L Kaldıraçlı ETF Ürünlerinin Hisselerini Birleştirecek

Previous article

MEXC: Zombie Inu (ZINU) Para Yatırma, Çekme ve Alım Satım İşlemlerinin Askıya Alınması Hakkında D…

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Bitcoin