Blockchain

MEXC: Çektiğim Kripto Para Hesabıma Gelmedi

0

Blok zincirleri aracılığıyla para transferleri 3 aşamada gerçekleşir. Para çekilen platform parayı gönderir, blok zincirleri para çekme işlemini onaylar ve para yatırılan platform parayı alır.

1. Farklı para birimlerine ve platformlara göre, hash 1-60 dakika içinde etkinleştirilir. Bu da transferin platformumuz tarafından gönderildiği ve blok zinciri üzerinde onaylanması gerektiği anlamına gelmektedir.

2. Lütfen para transferi işleminizi kontrol etmek için blok zincirini açın.

3. Blok zinciri üzerindeki transfer işlemi devam ediyorsa ya da henüz onaylanmadıysa, lütfen onaylanana kadar sabırla bekleyin. Ancak, transfer işleminin tamamlanmış görünmesine rağmen varlıklarınız hesabınıza hala ulaşmadıysa, varlıklarınız MEXC hesabınızdan çıkış yaptığından dolayı, paranızı aktarmak istediğiniz karşı platform ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Uyarı:

Eğer para çekme onay seçeneği etkinleştirilmiş gözüküyorsa, blok zincirlerindeki yoğunluk nedeniyle para çekme işleminizde gecikme yaşanabilir.

Para çekme işleminizin üzerinden 6 saat geçmesine rağmen TXID bilgisini bulamazsanız, kontrol ve yardım için lütfen Canlı Destek ekibimizle iletişime geçin ve lütfen para çekme geçmişinin ekran görüntüsünü bizimle paylaşın.

Para çekme işleminin son durumunu kontrol etmek için blok zincirine nasıl gidilir?

[Cüzdan] – [Geçmiş] – [Çekim] seçeneğine tıklayın. Ardından kontrol etmek istediğiniz işlemin en sağında bulunan işlem durumu “Devam Ediyor” ya da “Onaylandı” olarak görünüyorsa, işlemin onaylanması için bekleyin.

İşleminiz, Çekim Başarılı olarak  görünüyorsa yine aynı sütunda bulunan “Daha Fazla” seçeneğine tıklayın. Ardından TXID adresine tıklayarak blok zinciri üzerinden para çekme işleminizin durumunu inceleyebilirsiniz.

4.jpg

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

MEXC: Yatırdığım Kripto Para Hesabıma Gelmedi

Previous article

MEXC Hesabından Nasıl Para Çekilir?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain