Blockchain

MEXC, 6000 USDT Değerinde LUNCH Token Ödüllü LUNCH3L/3S Kaldıraçlı ETF’lerini Piyasaya Sürüyor

0

Kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için MEXC, 9 Haziran 2022 14.30’da (TSİ) LUNCH3L/3S kaldıraçlı ETF’leri piyasaya sürecek. Ayrıntılar aşağıdadır:

LUNCH3L – LUNCH için 3 kat long kaldıraç

LUNCH3S – LUNCH için 3 kat short kaldıraç

LUNCH3L/3S için günlük yönetim ücreti oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Yarışması

Etkinlik Tarihi: 9 Haziran 2022 14.30 – 12 Haziran 2022 18.59 (TSİ)

Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: LUNCH3L, LUNCH3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, en az 200 USDT değerinde işlem hacmiyle LUNCH3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 5 USDT değerinde LUNCH token kazanacaktır. En az 500 USDT değerinde işlem hacmiyle LUNCH3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT değerinde LUNCH token kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 6000 USDT’dir.

Notlar:

  1. İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
  2. Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapması ve KYC doğrulamasını tamamlaması gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.
  3. Ödül, kazananın hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Varlıklar] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödül dağılımını kontrol edebilir. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın. MEXC Türkiye Telegram Grubu Yöneticisi: @Thomas_MEXC
  4. Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma hakkını saklı tutar.
  5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Kickstarter – TARI WORLD (TARI) Oylama Sonuçları ve Listelenme Bilgileri

Previous article

MEXC Türkiye Kullanıcılarına Özel LUNCH Alım Satım Etkinliği – 10.000 LUNCH Kazanma Şansı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain