Blockchain

MEXC, 6.000 USDT Değerinde FOOTBALL3L Token Ödüllü FOOTBALL3L/3S Kaldıraçlı ETF Ürünlerini Piyasaya Sürüyor

0

Kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için MEXC, 2 Eylül 2022 08.00’de (TSİ) FOOTBALL3L/3S  kaldıraçlı ETF ürünlerini piyasaya sürecektir. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

FOOTBALL3L– FOOTBALL için 3 kat long kaldıraç

FOOTBALL3S – FOOTBALL için 3 kat short kaldıraç

FOOTBALL3L/3S için günlük yönetim ücreti oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Avantajları

Etkinlik Tarihi: 2 Eylül 2022 08.00 – 6 Eylül 2022 08.00 (TSİ)

Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: FOOTBALL3L, FOOTBALL3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, en az 200 USDT değerinde işlem hacmiyle FOOTBALL3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 5 USDT değerinde FOOTBALL3L token kazanacaktır. En az 500 USDT değerinde işlem hacmiyle FOOTBALL3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT değerinde FOOTBALL3L token kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 6.000 USDT’dir.

Notlar:

  1. İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
  2. Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.
  3. Ödül, kazanan kullanıcıların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödüllerini kontrol edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram: KUTAY_MEXC
  4. Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma yetkisine sahiptir.
  5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Sercan Bilik

Yeni M-Day Programı – ReadFi (RDF) Çekiliş Sonuçları

Previous article

MEXC, Marjin Alım Satımlarda ATM/USDT ve ASR/USDT’yi Piyasaya Sürüyor

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain