Blockchain

M-Day nedir?

0

M-Day’e MX tutma ve Alım-Satım hacmi ile katılım sağlanabilmektedir.

Katılım için, kullanıcı elinde projede belirtilen minimum MX miktarını tutmalı ve/veya minimum İşlem Hacmini gerçekleştirmelidir. İşlem Hacmi = Alış + Satış

Örneğin; 5 kere 1000 Dolarlık alım satım yapmanız durumunda 10.000 Dolarlık İşlem Hacmi gerçekleştirmiş olursunuz.

M-Day’lere tek hesaptan, hem İşlem Hacmi hem de MX tutarak katılabilirsiniz. Kullanıcı kazanamasa dahi MEXC, Teselli ödülü olarak elde tutulan Mx ile orantılı olarak ücretsiz olarak token dağıtmaktadır. M-Day ile tarihleri çakışmıyorsa Launchpad’e katılıma engel değildir.

Bu etkinlik 2 bölümden oluşur; MX Round ve Trading Round.

MX Round ile katılım için kullanıcılar belirlenen miktarlarda MX token tutarak şans çekilişi için bilet alabilirler. Sahip olunan MX miktarı ne kadar fazla olursa, kullanıcı o kadar bilet alabilir.

Trading Round ile katılım için kullanıcılar belirlenen sürelerde ve miktarlarda işlem hacmine ulaşarak bilet alabilirler. İşlem hacmi ne kadar büyük olursa, kullanıcılar o kadar fazla bilet alabilir ve şans çekilişine katılabilirler.

Kullanıcı bir bilet alır, çekilişte o bilete çıkarsa otomatik olarak dondurulan MX bakiyesi ile alınması gerekn kripto paralar takas edilir. Eğer çekilişte o bilete çıkmazsa sistem kilitlenen MX’leri iade eder. Katılım ödülü: Çekilişten kazanan bilet alamayan kullanıcılar, sırasıyla sahip oldukları kaybedilen bilet sayısıyla orantılı olarak, kalan satış tokenlerinin ödül havuzundan katılım ödülü kazanacaklardır.

DİKKAT: Biletin size çıkması durumunda sistem hesabınızdan MX kesmektedir. 2 günlük MX fiyat ortalaması alınacak o yüzden 1 bilet için elinizde minimum 40-45 dolarlık MX tutunuz.

Örneğin; 2 biletiniz var ise 2×40= 80 dolar değerinde MX tutmalısınız.

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Kickstarter – CashZone (CASHZ) Oylama Sonuçları ve Listelenme Bilgileri

Previous article

Kickstarter Etkinliği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain