Blockchain

LUNANEW3L/3S Adı LUNA3L/3S Olarak Güncellenecek

0

Daha iyi bir netlik sağlamak için LUNANEW3L/3S, LUNA3L/3S olarak yeniden adlandırılacaktır. Bu nedenle, MEXC, LUNANEW3L/3S’yi 3 Haziran 2022 saat 09.00’da (TSİ) listeden kaldırmaya ve 3 Haziran 2022 saat 10.00’da (TSİ) LUNA3L/3S’yi piyasaya sürmeye karar vermiştir. 3 Haziran saat 09.00’da (TSİ) yukarıda belirtilen ürünlerin alım satımları durdurulacak, ürünler listeden kaldırılacak ve tüm emirler iptal edilecektir.

Lütfen pozisyonlarınızı verilen süreden önce kapatınız. Pozisyonlarınızı zamanında kapatamazsanız, platform 3 Haziran 2022 09.00’da (TSİ) birleşik bir likidasyon uygulaması yapacaktır. Tüm airdrop pozisyonları, anlık görüntüden sonraki 48 saat içinde dağıtılacaktır. MEXC neden olunan rahatsızlıktan dolayı özür diler.

MEXC denetim ekibi, listelenen tüm ETF ürünlerini takip etmektedir. Niteliksiz herhangi bir ürünün tespiti durumunda, ekibimiz iyi bir kullanıcı alım satım deneyimi sağlamak için bahsi geçen ürünleri derhal listeden kaldırır. Bu arada ekibimiz, durumlarına ve gelişimlerine göre gizliliklerini açarak veya listeden kaldırarak gizli işlem çiftlerini ayarlar.

Bu konudaki anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

MEXC Yeni M-Day – FiveKM RUN (RUN5KM) Listeleniyor

Previous article

Kickstarter – TechPay Coin (TPC) Oylama Sonuçları ve Listelenme Bilgileri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain