Litecoin

Litecoin’in son ortaklığından sonra sırada ne var?

0
  • Litecoin fiyatı, Pazar günü erken saatlerde 24 saat içinde %2 artışla 93,90 dolar civarında seyrediyordu.

  • Litecoin Vakfı kısa süre önce Metalpha Technology Holdings ile büyük bir ortaklık duyurdu.

  • LTC fiyatı 50D EMA’nın hemen üzerinde ve boğaların kontrolü ele alması gerekiyorsa burada kalması gerekiyor.

Kripto para birimi Cuma günü 91 $ ‘a düştükten sonra bazı kazançlar elde ederken, Litecoin fiyatı Pazar günü 94 $’ ın üzerine çıktı.

Kazançlar mütevazı ve LTC haftalık grafikte hala %5’in üzerinde kırmızıda olsa da, son 24 saatteki pozitif eğilim, boğaların 96 doların üzerindeki kilit direnç bölgesini başarıyla test etme potansiyelini vurguluyor.

Litecoin Foundation ve Metalpha ortaklığından sonra LTC fiyat tahmini

Kısa vadeli yükseliş görünümünü güçlendirmek için, boğaların yükselen kanalın (günlük grafik) orta çizgisindeki direnci yeniden test etmesi ve kırması gerekiyor. Bu, 97 $ ile 100 $ arasındaki fiyat aralığına geçmek anlamına gelir. Kanalın üst trend çizgisi 110 dolar civarında direnç sunuyor.

Geçen hafta tahmin edildiği gibi, LTC fiyatı 100-110$ birleşme bölgesini kırarsa %40’lık bir sıçrama görebilir ve potansiyel kazançlar 130$’ın üzerine çıkabilir.

Bu olumlu kısa vadeli görünüme yardımcı olmak, Bitcoin’in büyük desteği 23 bin doların üzerinde tutmaya çalıştığı ve 25 bin doların yeniden test edilmesi mümkün olduğundan, daha geniş kripto pazarındaki direnç olabilir.

Bunun da ötesinde, Litecoin’in olası kurumsal çekiminden, özellikle de bu hafta Nasdaq listesinde yer alan varlık yöneticisi Metalpha Technology Holding Ltd (NASDAQ: MATH.) ile bu haftaki ortaklığın ardından yükseliş görünümü olabilir.

Ortaklık, Litecoin madencileri için çok önemli olabilir ve LTC’nin küresel bir ödeme ağı olarak benimsenmesini teşvik edebilir. Bunun nedeni, Litecoin’in sürdürülebilir madenciliği teşvik etmek ve madenciler için riskten korunma çözümleri sunmak için kripto odaklı firma ile işbirliği yapacak olmasıdır. Plan, yenilenebilir enerjiye yönelik bir baskının ortasında karbon emisyonlarını azaltmaktır.

Litecoin Vakfı bir basın açıklamasında, Metalpha’nın finansal türev ürünlerin Litecoin ağına getirilmesine de yardımcı olacağını söyledi.

Önemli fiyat noktalarını gösteren Litecoin tablosu. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bununla birlikte, LTC/USD aşağı hareket ederse ve desteği 90 dolardan kırarsa, yükseliş perspektifi geri alınabilir.

Yukarıdaki günlük grafikte görüldüğü gibi, 50 günlük üstel hareketli ortalama (EMA) şu anda anlık bir tampon bölge sağlıyor.

Fiyat aşağı yönde bu seviyeye ulaşırsa, LTC 80,38 $ çizgisine düşebilir ve bunun altında 200 günlük EMA 78,52 $’dır. Aralık 2022’de 63 dolar civarındaki düşük seviyeler, ayıların gözetliyor olabileceği bir başka önemli seviye.

admin

Ralph Lauren Yeni Mağazası ile Bitcoin ve Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek

Previous article

Ethereum Vakfı ve Vitalik Buterin’den ABD’li Borsaya Büyük Ether Transferi: Satış Mı Yapılıyor?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Litecoin