Litecoin

Litecoin (LTC/USD), işlem hacimleri arttıkça destek bölgesinden yükseldi

0
  • Litecoin düzeltmesi 64 dolar desteğinde tutuldu

  • Michaël van de Poppe LTC fiyatının %22 artmasını bekliyor

  • LTC, kısa vadeli yatırımcılar için mevcut düzeltmede iyi bir alımdır.

Litecoin (LTC/USD) başka bir yükseliş rallisine doğru ilerliyor olabilir. Kripto para birimi son kazanımlarından soğumasına rağmen, fiyat geri çekilirken boğalar 64 dolarlık desteği savundu. LTC şimdi desteğin üzerinde kısa vadeli bir toparlanma başlattı.

Teknik veriler LTC’de potansiyel bir ralliyi gösterirken, kripto analisti Michaël van de Poppe yükselişin devam edeceğini söylüyor. Poppe, LTC fiyatının mevcut fiyat seviyesinden en az %22 artabileceğini söylüyor. Analist, amacını vurgulamak için Litecoin’in güçlü yönler gösterdiğini belirtiyor. 69 $ seviyesindeki bazı kafa derisi işlemleriyle ilgileneceğini, 78 $ ve 84 $ ‘ı hedefleyen 66.75 $’ lık uzun vadeli opsiyonlarla ilgileneceğini söylüyor. LTC, basın zamanı itibariyle 67,48 dolardan işlem görüyor ve hafif bir ayı düzeltmesi yapıyor.

Bu arada, Litecoin’deki geliştirme faaliyeti artıyor. Santiment verileri, faaliyetin Ekim ayında zirveye çıkmadan önce Eylül ayında güçlü bir şekilde büyüdüğünü gösteriyor. 27 Aralık itibarıyla Litecoin en aktif ikinci zincir oldu. Bitcoin’in 3,98 milyar dolarlık işlem hacminden sonra 2,88 milyar dolarlık işlem hacmi kaydetti.

LTC %38,2 fib seviyesinde toparlandı ancak 64 doların üzerinde destek

TradingView’e Göre LTC/USD Grafiği

LTC günlük grafiğine Fibonacci geri çekilme seviyelerini dahil eden token fiyatı, %38.2 fib seviyesinde bir toparlanma başlattı. Kripto para birimi %50 fib seviyesini kurtardıkça momentum arttı. LTC ayrıca kısa vadeli bir yükseliş trendi çizgisini koruyor. Boğalar şimdi 64 dolarlık desteği başarıyla savundu.

LTC sonuç düşünceleri

Teknikler ve temeller için uyumlu LTC fiyatı. Açık bir yükseliş trendi var ve fiyat, kripto para birimi için bir yükseliş dalgası anlamına gelen kilit seviyeleri geri kazanıyor.

LTC, önceki direnç seviyesi olan 84 dolara kadar fiyat potansiyeli ile iyi bir alım. Bununla birlikte, alıcılar yine de %61,8 fib seviyesi olan 70$ ve %78,6 fib seviyesi olan 76$ civarındaki alanları hedefliyor. LTC’de daha fazla artış, devam eden temellere ve gelişmelere bağlı olacaktır. Yatırımcılar kısa vadeli geri çekilmede satın alabilirler.

LTC’yi nereden satın alabilirim?

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz 600’ün üzerinde çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance aynı zamanda düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının faydalanabileceği çok sayıda işlem seçeneği ile bilinir; eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün LTC satın alın

Bitpanda

Bitpanda bir dijital varlık komisyonculuğu şirketidir. Kullanıcı dostu bir arayüz sunduğu, bir dizi harika özellik geliştirdiği ve yatırım yapmak için çeşitli paralar sunduğu için dünyanın en popüler kripto borsalarından biri haline geldi. Bitpanda ayrıca bir itibar kazandı. güvenlik için ve daha önce verilerinin hacklenmesiyle hiç karşılaşmamıştı.

Bitpanda ile bugün LTC satın alın

admin

İngiltere’nin Hükümet Destekli NFT Planları Başka Bahara Kaldı: Askıya Alındı!

Previous article

ISO 9001 Belgesi Nasıl Alınır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Litecoin