Litecoin

Litecoin (LTC/USD) 65$ desteğine yerleşti. Şimdi kimin şansı var?

0
  • Litecoin, 65 $ desteğine geri döndü

  • LTC neredeyse düşüş bölgesine giriyor

  • Kripto para biriminin önemli hareketli ortalamaların üzerinde toparlanması gerekiyor

Litecoin (LTC/USD) düzeltmesi artık bitmiş olabilir. En son piyasa düşüşünde, kripto para birimi beklenen 65 dolarlık desteğe yerleşti. Boğalar şimdi bu kritik bölgeyi savundu ve bu da bir toparlanmanın yolunda olabileceğini gösteriyor. Ama bir yakalama olabilir.

2023 hemen köşede. Litecoin, güçlü bir şekilde artması beklenen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Daha önce CoinJournal olarak bildirildi, Litecoin, Temmuz 2023 civarında üçüncü halving etkinliğini yaşayacak. Yatırımcılar bu tarihten önce spekülasyon yapmaya başladıkça kripto para birimi yükseliş sinyalleri verdi. Bu olayın daha ne kadar dalgalanmaya yol açacağını kim bilebilir? Ayrıca, tüm kripto para birimleri için ayı piyasası aynı tarihe kadar yatışabilirdi.

Mesele şu ki, bu olumlu gelişmelerin bir araya gelmesi LTC fiyatını artırabilir. Ancak boğalar, LTC 84 $ yerel zirvesinden düşerken bu kadar erken pes etti mi? Sanırım değil, çünkü mevcut düşüş normal bir piyasa düzeltmesi gibi görünüyor. Ancak, görünüm hala çok ikna edici olmadığı için bir sonraki fiyat hareketi söyleyecektir. İşte fiyat hareketi.

LTC, destek noktasında toparlanmaya çalışıyor, ancak hareketli ortalamalar direnç sunuyor

TradingView’e Göre LTC/USD Grafiği

Günlük teknik görünüme göre, LTC boğaları 65 dolarlık destekle mücadele ediyor. Fiyat bu seviyede sabitlendi.

Ancak, teknik göstergeler LTC alıcıları için biraz acımasız. MACD göstergesi düşüş eğiliminde ve nötr bölgenin altına kaymak istiyor. En son düşüş, Litecoin’in hareketli ortalamaların altına düştüğünü de gördü. LTC, Kasım ayının başından bu yana ilk kez 20 günlük ve 50 günlük MA’nın altında işlem görüyor.

LTC ticareti daha yüksek mi yoksa daha düşük mü olacak?

Bir sonraki ticaret eylemi LTC fiyatı pazar temellerine bağlıdır. Teknik olarak, alıcıların gerçekçi bir yükseliş piyasası görebilmesi için hareketli ortalamaların üzerinde toparlanması gerekiyor.

Olası bir ayı senaryosunda LTC, 56 dolardan destek bulabilir. Bu, yükseliş görüşünü geçersiz kılar ve ayıları kontrol altına alır. Yatırımcılar fiyat hareketini 65 dolardan izlemeli.

LTC’yi nereden satın alabilirim?

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz 600’ün üzerinde çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance aynı zamanda düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının faydalanabileceği çok sayıda işlem seçeneği ile bilinir; eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün LTC satın alın

Bitpanda

Bitpanda bir dijital varlık komisyonculuğu şirketidir. Kullanıcı dostu bir arayüz sunduğu, bir dizi harika özellik geliştirdiği ve yatırım yapmak için çeşitli paralar sunduğu için dünyanın en popüler kripto borsalarından biri haline geldi. Bitpanda ayrıca bir itibar kazandı. güvenlik için ve daha önce verilerinin hacklenmesiyle hiç karşılaşmamıştı.

Bitpanda ile bugün LTC satın alın

admin

NFT Yatırımcısından Pahalı Hata: 77 Etherlik CryptoPunk’ı Yanlışlıkla Yaktı!

Previous article

WOO fiyatı bugün %12 arttı: yakında 0,3500$’a ulaşabilir mi?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Litecoin