BlockchainPopüler

Kripto Analisti, Bitcoin’in 30 Bin Dolara Gerileyeceğini Düşünmüyor

0

Kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) 30 bin dolar seviyesine kadar düşmeyeceğini söylüyor.

Analist Merten, 515.000 YouTube abonesine Bitcoin’in hala düşüş yaşayabileceğini ancak 30.000 dolar seviyesine gerilemesinin pek mümkün olmadığını ifade etti.

“Birçok insanın aklındaki en büyük soru, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesine inmesine sebep olacak çılgın bir satış görüp görmeyeceğidir.

Hepinize karşı dürüst olacağım, belki bir 1000 dolar kadar daha değeri düşebilir. Ancak 30.000 dolar bandına gerileyeceğini sanmıyorum ve bu düşüncemin arkasında duracağım”

Kripto analistine göre azalan Bitcoin arzı ve en düşük seviyenin sürekli daha yukarıya sabitlenmesi, varlığın 30.000 dolara düşmesinin pek olası olmamasının en önemli nedenleri.

“Bitcoin’in dip seviyesi zaman içinde daha yükseğe ulaşıyor. Birçok insanın fiyatların düşeceğini ve 30.000 dolar aralığına geri döneceğimizi düşündüğünü biliyorum. Ancak arz daralması göz önüne alındığında, durumun böyle olacağını sanmıyorum”

Analist ek olarak bir yıldan fazla süredir Bitcoin tutan insan sayısının arttığını ve bunun da arz daralmasına yardımcı olduğunu vurguladı.

Bitcoin yazı kaleme alındığı sırasında Binance verilerine göre 39.689 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Toparlanmayı Başarabilecek mi? – 13 Nisan 2022

Previous article

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi: Düşüş Devam Edecek mi? – 13 Nisan 2022

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain