Blockchain

[İlk Listeleme] MEXC Değerlendirme Bölgesinde Lunch DAO (LUNCH) Projesini Listeleyecek – 4.000.000 LUNCH Kazanmak için Para Yatırın!

0

MEXC, Lunch DAO (LUNCH) projesini değerlendirme bölgesinde listeleyecek ve LUNCH/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • LUNCH/USDT Alım Satımı: 30 Mayıs 2022 15.00 (TSİ)

*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

4.000.000 LUNCH Değerindeki Ödül Havuzunu Paylaşmak için Para Yatırın

Etkinlik Tarihi: 30 Mayıs 2022 09.00 – 1 Haziran 2022 19.00 (TSİ)

Kurallar: Etkinlik süresi boyunca MEXC dışındaki borsalardan veya cüzdanlardan en az 40.000 LUNCH yatıran kullanıcılar, depozito miktarıyla orantılı olarak 4.000.000 LUNCH ödül havuzunu paylaşabilirler.

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Lunch DAO (LUNCH)

Resmi Website: https://lunchdao.com/

Block Gezgini (ERC-20):  https://etherscan.io/address/0x71a28feAEe902966DC8D355e7B8Aa427D421e7e0

Twitter: https://twitter.com/LunchDAO

Discord: https://discord.com/invite/lunchdao

Proje Tanıtımı:

LunchDao, “Buffett’s Lunch” için teklif veren DAO özerk bir kuruluştur, aynı zamanda Buffett’i ve arkasındaki geleneksel finans endüstrisini Crypto endüstrisine girmesi için teşvik eder.

Hüküm ve Koşullar

  1. Ödül, etkinlik sona erdikten sonra 10 gün içinde dağıtılacaktır, kullanıcılar bunu [Cüzdan] -[Kayıtlar] – [Diğer] bölümünden kontrol edebilir.
  2. Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar
  3. Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
  4. Bu aktivite Lunch DAO tarafından düzenlenmiş ve ödüller onlar tarafından temin edilmiştir. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
  5. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu gibi nitelikler gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  6. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

MEXC Bilgilendirmesi – Kimlik Avı Saldırılarından Nasıl Korunabilirsiniz?

Previous article

MEXC Özel: LUNA Yatırın ve 10.000 MX Ödülü Paylaşın!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain