EthereumPopüler

Güçlü Ethereum Balinaları Popüler Altcoin’den 600.000 Token Satın Aldı!

0

WhaleStats, oldukça güçlü cüzdanlara sahip iki Ethereum balinasının yaptıkları iki ayrı işlem ile 600.000 ApeCoin biriktirdiği ortaya çıktı, bu tokenların toplam değeri şu an 8.4 milyon dolar civarında. WhaleStats’e göre ilk işlem 20. sırada yer alan balina tarafından, ikinci işlem ise 10. sırada yer alan balina tarafından gerçekleştirildi.

Kripto piyasalarının en yeni popüler üyelerinden birisi olan ApeCoin (APE), ilk çıkışını 17 Mart tarihinde Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu tarafından duyurmuştu.

APE yakın zamanda fiyatında bir düşüş kaydetmiş olsa da 18 Mart tarihinde Binance borsasında 18.05 dolara kadar yükselmişti. CoinMarketCap istatistiklerine göre, ApeCoin şu anda son 24 saatte yüzde 3 ve son yedi günde yüzde 1.253 düşüşle 13.54 dolardan işlem görüyor.

Bored Ape NFT’leri ise pazarda oldukça yüksek talep görüyor ve her biri birkaç yüz bin dolarlık değeri geçmiş durumda ve bu da doğal olarak ApeCoin’e olan ilgiyi artırıyor. U.Today daha önce, Taylor Swift ve Drake gibi mega yıldızların arkasındaki plak şirketi olan Universal Music Group’un, son derece popüler Bored Ape Yacht Club NFT’lerinden biri olan Bored Ape 5537’yi satın aldığını bildirmişti.

WhaleStats kripto veri platformu tarafından sekizinci sırada yer alan ve 375 milyar SHIB token’ı veya 8.201.153 dolar değerinde Shiba Inu tutan büyük bir ETH balinası “Gimli”, son 24 saat içinde portföyüne başka altcoinler ekledi.

Geçtiğimiz yıl SHIB token alma çılgınlığıyla tanınan balina, iki ayrı işlemde 300.000 APE satın aldı.

Dogecoin (DOGE), Ayıları Saf Dışı Bırakıp Yükselmeye Çalışıyor!

Previous article

BSW Coin Nedir? Biswap (BSW) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ethereum