AltcoinPopüler

Düşük Değerli Bu Altcoin, Piyasa Düşüşüne Meydan Okudu: %40’ın Üzerinde Artış!

0

Kripto piyasalarındaki mevcut ivme eksikliğine rağmen, düşük değerli, merkezi olmayan bir borsa (DEX) altcoin’i olan EROWAN yükselişiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sifchain’in (ROWAN) Ethereum tabanlı yerel token’ı EROWAN, 23 Nisan’da kaydedilen yedi günün en düşük seviyesi olan 0.12 dolardan yükselerek 0.1695 dolara kadar çıkmayı başardı. Bu da altcoin‘in %40’ın üzerinde değer kazandığı anlamına geliyor.

Piyasa değerine göre 252. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 0.164 dolardan işlem görüyor.

Sifchain, Cosmos (ATOM) standart geliştirme kiti ile oluşturulmuş çok yönlü bir DEX’tir. Geçen hafta proje, Protocol Monetary Trade Policy (PMTP) adı verilen yeni bir tokenomik sistem başlattı. Projenin ardındaki ekip bu gelişmeyi şu şekilde açıkladı:

“Çoğu protokol, yüksek APY’ler [yıllık yüzde getiriler] yoluyla likiditeyi teşvik eder. Kullanıcılar, enflasyonist APY’ler düştüğünde protokolü boşaltırlar ve bu da projelerin likiditelerini sürdürmesini zorlaştırır. APY’leri yüksek tutmak yerel token fiyatını düşürebilir. PMTP’yi bu soruna cevap olarak geliştirdik. 

PMTP, topluluğumuzun uzun vadede ROWAN likiditesini korumak ve tedarik etmek istemesi için ROWAN değerini artırmayı amaçlamaktadır. […] 

PMTP’den yararlanmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Takas ettiğinizde (swap) otomatik olarak uygulanır. Zamanla, ROWAN’ın satın alma gücü arttıkça bu takaslar giderek daha uygun hale gelecektir.”

Kickstarter – Mass Vehicle Ledger (MVL) Oylama Sonuçları ve Listelenme Bilgileri

Previous article

Balinalar Dipten Bu Metaverse Coin’leri Topluyor – İşte Nedeni!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Altcoin