KriptoPopüler

Dev Kripto Borsası Bu 8 Altcoin’e Destek Ekledi!

0

Coinbase, yarım düzineden fazla altcoin’e saklama (custodial) hizmetleri sunarak kripto sektöründeki varlığını genişletmeye devam ediyor.

ABD merkezli kripto para birimi borsası, yakın zamanda yayınladıkları bir çift tweet’te Coinbase Custody soğuk depolama tröst’ünün bir parçası olan 150’den fazla varlığın bulunduğu listeye sekiz yeni kripto para birimi eklediğini duyurdu.

Coinbase Custody nedir?

Coinbase Custody, büyük fonları olan kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmetidir. Bitcoin ve Ethereum gibi dijital para birimleriyle ticaret yapmak isteyen kurumlar ve şirketler için finansal kontroller sağlamak üzere tasarlanmıştır. New York Eyaletinde kiralanmıştır ve müşterilere büyük miktarda kripto para depolamak için oldukça güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Coinbase Custody, özel anahtarların korunmasını, müşterilere kolay çevrim içi müşteri erişimiyle dengeleyerek müşterilerin kripto ağlarına hem güvenli hem de aktif olarak katılmalarını sağlar. Saklama hizmetleri, desteklenen kripto varlıklarının bir saklama hesabına yatırılması ve çekilmesinin yanı sıra staking hizmetlerini içerir.

Coinbase bu 8 kripto para birimini ekledi

Bluzelle (BLZ)

Coinbase’den onay alan kripto para birimlerinden ilki, kullanıcıların blok zinciri uygulamaları için isteğe bağlı, ölçeklenebilir veritabanları oluşturmasına izin vermeyi amaçlayan merkezi olmayan bir hizmet sağlayıcısı olan Bluzelle platformuna ve merkezi olmayan depolama ağına güç sağlayan token BLZ bulunuyor. Bluzze, çevrim içi oyun dünyasında oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

BLZ’nin fiyatı yatay hareket ediyor ve yazım sırasında 0.14 dolardan işlem görüyor.

API3 (API3)

Listedeki ikinci kripto para birimi ise Ethereum tabanlı kripto para birimi API3 (API3). API3, Web 3.0 ekonomisi için geleneksel uygulama programlama arayüzü (API) teknolojisini geliştirmeye odaklanan bir protokole güç sağlar. Yerel token; API3 DAO’yu (merkezi olmayan özerk kuruluş) yönetir.

API3 de kripto piyasasının kalanı gibi yatay bir trend içerisinde ve yazım sırasında 4,64 dolar seviyesinde bulunuyor.

Gods Unchained (GODS),

Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş bir kart trading oyunu olan Gods Unchained (GODS), altcoin destek paketinde üçüncü sırada bulunuyor. Oyun, kullanıcıların oyun içi satın alımlar yoluyla para kazanmalarını sağlıyor.

GODS son 24 saatte yüzde 0,1’lik bir düşüşle yüzde 1,06 dolardan işlem görüyor.

IDEX (IDEX)

Coinbase desteği alan kripto para birimleri listesinde sırada, dijital varlıkların ticareti için non-custodial bir çözüm sunan çok bloklu merkezi olmayan bir borsa olan IDEX (IDEX) bulunuyor.

IDEX token bir sipariş defteri, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcı (AMM) ve holder’lar için stake etmek gibi özellikleri içeren IDEX merkezi olmayan borsasına güç sağlıyor, ağı güvence altına almak ve platformun benimsenmesini teşvik etmek için kullanılıyor.

IDEX gün içinde yüzde 1.1’lik bir artışla 0,14 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Measurable Data Token (MDT)

Coinbase soğuk cüzdan listesine eklenen kripto para birimlerinden bir diğeri ise Measurable Data Token (MDT). Proje, tüketici verilerinin anonim olarak paylaşılmasına ve paraya çevrilmesine izin vermek için inşe edilmiş Ethereum destekli bir kripto para birimidir. Projenin web sitesi platformu şu şekilde tanımlıyor;

“Verileriniz ne kadar çok değer üretirse, o kadar çok para kazanırsınız.

Measurable Data Token son 24 saatte yüzde 1’lik bir artışla 0,045 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Gala Games (GALA)

Kripto platformu, Coinbase Custody listesine ayrıca, oyna-kazan blok zinciri oyun platformu Gala’yı (GALA) da ekledi.

Gala Games, oyunculara oyunları üzerindeki kontrolü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefleyen bir platformdur. Sloganı, “gerçekten oynamak isteyeceğiniz blockchain oyunları” yaratmak olan Gala’nın amacı, sayısız blok zinciri tabanlı oyna-kazan oyunu yayınlamaktır.

Altcoin yüzde 1’in üzerinde bir düşüşle yazım sırasında 0,22 seviyesinde işlem görüyor.

Power Ledger (POWR)

Dev platform, Coinbase Custody listesine ayrıca, eşler arası bir enerji ticareti girişimi Power Ledger’i (POWR) de ekledi. Power Ledger, yatırımcıların elektrik alıp satmalarına olanak tanır ve elektrikli arabalar, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi gibi çeşitli enerji projelerini destekler.

Son 24 saatte yatay bir şekilde işlem gören POWR, yazım sırasında 0,51 dolardan işlem görüyor.

Spell Token (SPELL)

Listenin son sırasında, Abracadabra.money platformunun token’ı olan Spell Token (SPELL) bulunuyor. SPELL, kullanıcıların Magic Internet Money (MIM) stablecoin’ini basmak için faiz getiren kriptolar yatırdığı Abracadabra.money platformunu yöneten bir Ethereum token’ıdır.

Kullanıcılar, kendilerine platform oy hakları ve protokol ücretleri talep etme hakkı veren SPELL token’larını elde etmek için SPELL’i stake edebilirler. Altcoin’in maksimum arzı ise 210 milyardır.

Son 24 saatte yüzde 1.3 artış gösteren Spell Token, yazım sırasında 0.003 dolardan işlem görüyor.

Ripple’dan Dikkat Çeken Hamle, Şirket Karbon Piyasalarında Genişliyor!

Previous article

Dev Balinalar Büyük Gün Öncesi Bu Altcoin’i Zulalarına Ekledi!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Kripto