Metaverse

Decentraland Metaverse İkinci Kez Moda Haftasına Ev Sahipliği Yapacak

0

Pek çok büyük şirketin sanal arazi satın aldığı Decentraland (MANA), önümüzdeki ay ikinci düzenlenecek Metaverse Moda Haftası’na (MVFW) hazırlandığını duyurdu.

merkezi olmayan ülke 27 Şubat tarihinde resmi blog sitesi üzerinden gönderide, yaklaşan ay ikinci düzenlenecek Materverse Moda Haftası’na hazırlandığını açıkladı. Şirket, etkinlik kapsamında birçok ünlü markayı dijital giyilebilir sergileri için bir araya getirmeyi bildirdi.

Decentraland’ın lüks bölgesinde 28-31 Mart günleri arasında gerçekleşeceği belirtilen etkinlikte Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger ve Dundas yeni koleksiyonlarla geri dönerken Miami Moda Haftası da etkinliğe katılarak dijital bir moda yürütmene katılan ilk gardiyan moda haftası olacak.

Bu yılki performansın açık metaverseler arası birlikte çalışabilirlik ve Web3 potansiyelleri üzerine odaklandığınız modeller Decetraland, yürütmenin evinde ünlü moda şirketi UNXD, metaverse platformu mekansal ve artırılmış gerçeklik şirketi ÜZERİNDE ile birlikte çalıştığını söyledi.

Şirket, görüşme temasının “Geleceğin Mirası” golleri ve Web3’e ilk adımlarını atan geleneksel moda evlerini ön plana çıkararak işleyeceğini bildirdi.

Verilen bilgilere göre etkinlik süresi defilelerin yanı sıra pek çok sosyal ve merkezi etkinlik düzenlenecek. Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger ve adidas koleksiyonlarını sergilerken DKNY etkinlik süresi açılır penceresi sanat galerisi ve restoran ile hizmet verecek.

Coingecko önlemleri göre son 30 günde %7,3 değer kaybedenler MANA, oğul 24 burada %0,3 düşüş yaşayarak yazmaya başlayarak 0,6478 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Decentraland, eski yıl mart yaşadığı ilk Metaverse Moda Haftası’nı gerçekleştirmişti.

Bir Cevap Yaz

admin

Binance’in Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemler Duyurusu ile Fiyatta Hareketlilik

Previous article

NFT Yatırımcısından Pahalı Hata: 77 Etherlik CryptoPunk’ı Yanlışlıkla Yaktı!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Metaverse