Popüler

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: 1 Dolarlık Hedef Hala Mümkün mü?

0

Cardano (ADA) fiyatı, Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış ve sonrasında yatırımcıları pek memnun edememişti. ADA ayıları, ADA’yı satın alma bölgesinin altına iterek, ayıların kontrol altında olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, on-chain ölçümler, kartlarda küçük bir yükseliş trendinin mümkün olduğunu gösteriyor.

Cardano Fiyatı Düşmeye Devam Ediyor

Cardano fiyatı, 14 Mart’tan bu yana kazanımların neredeyse tamamını geri aldığı için hedeflerin tam tersini takip etti. Bu düşüş, ADA’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2 Eylül 2021’de 3,10 dolardan bu yana devam eden sıkıntılarının devam ettiğini gösteriyor.

Bu uzun süreli düşüş aynı zamanda kripto varlıkların piyasa yapısının ve Bitcoin fiyatındaki zayıflığın bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Cardano fiyatının 0,875 ila 0,955 dolar arasındaki alım bölgesinin altına düşmesi, bu teze inandırıcılık katıyor.

Tüm bu görünüm bir düşüş eğiliminde olsa da, Cardano fiyatının toparlanması ve 0,973 dolardan katı direnç bariyerini bir destek seviyesine çevirmeye çalışması için son bir şansı var. İlginç bir şekilde, bu seviye aynı zamanda 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile çakışıyor ve bu da onu kırılması zor bir seviye yapıyor.

Bu önemli direnç seviyesi aşılana kadar, yatırımcılar yükseliş görünümü aramayı bırakmalıdır. Bununla birlikte, Cardano boğaları 0,973 dolarlık engeli bir dayanak noktasına çevirmeyi başarırsa, hala 100 günlük SMA 1,01 Dolar ve aşılması gereken 1,09 Dolarlık dirençler yer alıyor.

Dolayısıyla, Cardano fiyatının muhtemelen 1 dolarlık psikolojik seviyeyi veya 1,09 dolarlık bariyeri civarında yerel bir zirve oluşturması için iyi bir şans var. Bu seviyelerin ötesinde herhangi bir hareket pek olası değildir.

cardano fiyat grafiği

Cardano için 1 doların ötesine geçmenin pek olası olmadığına dair bu görüşü destekleyen bir model de IntoTheBlock’un Küresel Para Girişi/Çıkış (GIOM) modelidir. Bu endeks, 0,92 ila 0,97 dolar arasında yaklaşık 24 milyar ADA token’ı satın alan yaklaşık 217.000 adresin zararda olduğunu gösteriyor.

Bu on-chain ölçüm, teknik uzmanların 1,01 dolar veya 1,09 dolara bir hareket öngördükleri için nispeten daha iyimser olduğunu gösteriyor.

cardano (ada) giom

Cardano fiyatının 0,875 dolar ile 0,955 dolar arasındaki alım bölgesinden çıkamaması ihtimali üzerine, düşüş, aralığın 0,776 dolar ile yeniden test edilmesine kadar devam edecek. Bu hareket, düşüş eğiliminde olsa da, uzun vadede birikim yapmak için iyi bir seviye.

Alıcılar 0,776 dolardan çıkamazsa ve ADA bu seviyenin altına yakın bir günlük mum çubuğu üretirse, daha düşük bir dip üreterek ‘yükseliş öncesi duraklama’ tezini geçersiz kılacaktır.

admin

ABD’nin Desteklediği USD Coin Circle Tarafından Piyasaya Sürülecek

Previous article

MEXC GMT Token (GMT) Alım Satım Yarışması – 51.400 GMT Kazanmak için Alım Satım Yapın!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Popüler