Ethereum

Bugün Ethereum (ETH) Balinalarının Akın Ettiği Altcoin Projeleri (23 Mart)

0

Kripto para piyasalarında hareketli anlar yaşanmaya devam ederken balinalar da boş durmuyor. Son olarak da Ethereum (ETH) balinalarının 23 Mart itibariyle en çok satın aldığı altcoin projeleri paylaşıldı. WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre günün lideri Ethereum (ETH) oldu. Listenin devamı ise alttaki görselde bulunuyor.

WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre balinalar şu anda en çok ağın ana projesi olan ETH satın alıyorlar. Onu 2 adet sabit token birimi takip ederken ApeCoin (APE) projesinin listede bulunması da şaşırtmış değil. Son günlerde yıldızı en çok parlayan projelerden biri olan APE için yatırımcıların büyük ölçekli işlemleri halen devam ediyor. İlk günden birçok borsada peşi sıra listelenen ApeCoin şu anda 12 dolardan işlem görmekte.

Listenin en alt sırasında bulunan Shiba Inu (SHIB) halen balinaların radarına olan projeler arasında yer alıyor. Gün içerisinde on binlerce dolarlık işlemlere şahit olunan meme token projesinin değeri ise şu anda 0.00002369 dolar noktasında. Son 24 saatte ufak bir düşüşle seyrine devam eden altcoin projesinde yatırımcıların satmaya direndiği görülüyor.

admin

Dogecoin (DOGE) Resmi Twitter Hesabı, Üç Milyon Takipçiyi Aştı

Previous article

[İlk Listeleme] MEXC Kickstarter – 372.440 CROWD (CWD) Airdrop Kazanmak İçin Oy Kullanın!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ethereum