BlockchainPopüler

Bu Metaverse Coin Balinaların Radarında: Büyük Gelişmeler Bekleniyor!

0

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonunun yerel token’ı olan ApeCoin (APE), son 24 saat içinde genel kripto piyasasını etkileyen büyük kayıplardan kaçınmayı bir süre için başarmıştı. Balina trade’inde gerçekleşen büyük yükselişin, metaverse coin’in günün erken saaatlerindeki performansının arkasındaki en büyük faktör olduğu düşünülüyor.

Token, gün içinde yüzde 10’a varan artışlarla 12.24 dolara kadar yükseldi ve metaverse coin’in işlem hacmi bir günde yaklaşık yüzde 300 artışla 729 milyon doların üzerine çıktı. Ancak kripto para birimi piyasanın geri kalanını etki altına alan düşüşlere daha fazla dayanamadı ve kazançlarını sildi. ApeCoin fiyatı, son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 10’luk bir düşüşle 10,98 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ApeCoin, ETH balinaları tarafından en çok işlem gören token oldu

Whalestats’tan elde edilen veriler, APE’in son 24 saat içinde büyük Ethereum balinaları arasında en çok işlem gören token olduğunu gösterdi. Aynı zamanda, son 24 saat içinde ortalama 57.000 dolar değerinde APE alımıyla, metaverse con ETH balinaları tarafından en çok satın alınan dördüncü kripto para birimi oldu.

ApeCoin (APE)
Kaynak: Whalestats

Verilere göre, balinaların coin’e olan ilgisi APE’in piyasaya sürülmesinden, geçen ayın başlangıcından, bu yana arttı. Çalkantılı bir lansman gerçekleştiren token, daha sonra 10 ila 20 dolar aralığında trade edilmek üzere stabilize oldu. Ancak kripto piyasasında gerçekleşen son zayıflık, token’ın geçtiğimiz yedi gün içinde yüzde 11 düşmesine neden olarak APE’i de etkiledi.

Şili’deki yakın tarihli bir konserde BAYC temalı grafikler sergileyen tanınmış müzik grubu Bassjackers’ın açıklamaları da APE’in hafta sonu gerçekleşen yükselişindeki faktörlerden biriydi.

Yine de teknik göstergeler, APE’nin henüz 12,6 dolardaki bullish seviyenin üzerine çıkamadığını gösteriyor. O seviyede gerçekleşecek bir kırılmanın, token’ı daha yükseğe fırlatması bekleniyor.

BAYC bir metaverse geliştiriyor

APE, BAYC’nin yaratıcıları Yuga Labs tarafından Proje hakkında çok az şey biliniyor olsa da, bir tanıtım fragmanının ötesinde, lansmanının tokene fayda sağlaması muhtemeldir.

BAYC’nin yapımcıları Yuga Labs’a göre, APE yaklaşmakta olan bir blockchain oyunu ve metaverse için yerel token olmaya hazırlanıyor. Bir fragmanı dışında proje hakkında çok az şey biliniyor olsa da, yayınlanmasının tokene fayda sağlaması bekleniyor.

“Otherside” başlıklı proje, Bored ve Mutant Apes, CryptoPunks ve Meebits dahil olmak üzere Yuga’nın sahip olduğu çeşitli koleksiyonlardan NFT’leri de içerecek.

BAYC NFT’lerinin popülaritesinden yararlanan APE, lansmanından bu yana istikrarlı trading hacimlerinin keyfini çıkardı. Metaverse coin şu anda en büyük kripto para birimleri listesinde 45. sırada ve 3 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

ApeCoin ayrıca bir blockchain oyun geliştiricisi olan Animoca Brands tarafından da destekleniyor.

Ethereum (ETH), Destek Seviyesinin Altına Gerilemeye Devam Ediyor

Previous article

Ethereum, PoS İçin İlk Büyük Testi Büyük Ölçüde Geçti

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain