AltcoinPopüler

Bu Meme Coin’den Büyük Türkiye Adımı, TBMM Yetkilileriyle Görüşme Sağladı!

0
  • Shiba Inu (SHIB) ekosistemi, Mustafa Elitaş başkanlığında TBMM’den yetkililerle yüz yüze görüşmelerde ele alındı.

Shiba Inu (SHIB), 2021’in sonundan bu yana popülaritesinde büyük bir artış yaşadı. Yıl sonunda bir milyon yatırımcıya ulaşan meme kripto para biriminin saflarına sadece 2022’nin başından bu yana yaklaşık 200.000 yeni yatırımcı katıldı.

Bunun yanı sıra kripto para biriminin son zamanlarda gerçekleştirdiği önemli ortaklıkların ve ödeme yöntemi olarak kullanıldığı platformların sayısının artmasıyla birlikte, SHIB’in benimsenmesi de durmaksızın artmaya devam etti.

SHIB’in benimsenmesinin artmasına yardımcı olacak hamlelerden sonuncusu ise Türkiye’den geldi. AK Parti Grup Başkan Yardımcısı ve eski Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Türkiye’deki ‘SHIB ordusu’ üyelerinden birisi olan Shiba Inu Türkiye ile popüler meme kripto para biriminin benimsenmesi ve SHIB’in ekosistemi hakkında konuştu.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın 9 Mart’ta attığı bir tweet’e göre, Shiba Inu Türkiye, SHIB ekosisteminin de ele alındığı bir toplantıda Mustafa Elitaş başkanlığındaki Türk Parlamentosu yetkilileriyle yüz yüze bir görüşme yaptı.

“FANTASTİK BİR HABER. Küresel benimseme büyümeye devam ediyor! Shibarmy shibaturkish ile görüştüğünüz için teşekkürler Mustafa Elitaş!!!”

Kazananlar Kulübü MEXC GLOBAL

Previous article

İran, Kripto Para Madenciliğine Kısmi İzin Verdi

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Altcoin