Bir Günde Yüzde 30 Yükselen Bu Coin İlk 100’E Girmeyi Başardı

Bir günde %30 artış sağlamayı başaran Bora (BORA) en büyük ilk 100 kripto para içerisine de girmiş durumda. Yatırımcısına iyi bir kazanç sunan BORA projesi şu anda 1.01 dolarlık bir değere sahip.

Bora (BORA) Yükselmeye Devam Ediyor!

Uzak doğu merkezli bir kripto para projesi olan Bora (BORA) kısa sürede önemli bir artış yaşadı. Daha çok telefon oyunları üzerine projeler geliştiren BORA ekibi bu sayede önemli bir oyuncu kitlesini de kendisine çekmiş durumda. Buna ek olarak Bora Ecosystem adı altında büyük bir ekosistem oluşturulmaya çalışılıyor. Daha çok oyna-kazan tarzı oyunlar sayesinde oluşturulacak bu ekosistem şimdiden binlerce kişiye ulaşmış durumda.

Coinmarketcap verilerine göre 1.01 dolarlık bir değere sahip olan BORA bugün önemli bir sıçrama yaptı. Kullanıcılara oyun oynayarak SHELL kazanma fırsatı sunan projede 1.000 SHELL, 1 BORA’ya eşit tutuluyor. Bu sayede kullanıcılar da kazandıkları bu SHELL puanları ile BORA alabilmekte.

Son ayların popüler kripto para versiyonları olan oyna ve kazan projeleri önemli bir artış yakalamış durumdalar. Bu yüzden de BORA gibi projelerin ileride daha fazla kullanıcıya ulaşacağına olan inanç tam gibi görünüyor. Şimdiden iyi bir başarıya imza atmış olan BORA şu anda Upbit ve Bithumb gibi borsalarda alınıp satılabilmekte.

cem boz

Önceki Yazı

Ünlü Analist 100x Kazanç Beklediği 3 Altcoini Açıkladı

Sonraki Yazı

Shopify CEO’su Hedefine Bu Kripto Para Projesini Kestirdi!

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.