NFT

Binance Akıma Ayak Uydurdu: Bitcoin NFT’leri İçin Destek

0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, NFT pazar yerine Bitcoin (BTC) Ordinals NFT’lerini entegre edeceğini duyurdu.

Bitcoin ağında faaliyet gösteren Ordinals NFT’leri, BRC-20 Coinlerde yaşanan ciddi yükseliş ve artan ilgiyle birlikte tekrardan yükselme geldi. Binance yakın tarihli bir blog gönderisinde, Ordinals NFT’leri pazar yerine entegre etmeye hazırlandığını açıkladı. Açıklamaya göre Binance, söz konusu hizmet mayıs Yürümek sonunda itibaren kullanıma sunacak.

Ek olarak kullanıcılar Bitcoin NFT’lerinin genela özel gücüne etkinliğe 9-15 Mayıs günleri arasında kayıt olarak potansiyel avantajlardan yararlanabileceği belirtildi.

Bu entegrasyon sayesinde kullanıcılar Ordinals ekosistemine erişim kolaylaşacak. Halihazırda bir Ordinals NFT’si almak için sıra sayıları Cüzdan kurulumlarını yapması gereken kullanıcılar Binance NFT pazar yeri aracılığıyla ekstra bir cüzdana ihtiyaç duymadan okumalardan kolayca gerçekleştirebilecek.

Binance Ürün Başkanı Mayur Kamat Bitcoin NFT kullanımındaki gelişmelerin muhafaza edilmesi ve gereken önemin verileceğini belirtti:

Bitcoin kriptonun OG’sidir. Burada her şeyin daha yeni olduğu bir ülkeye ve bu alanda gelecekten neler beklediğini görmek için takip ediyoruz.

Bitcoin ağında işlem gören ve Ordinals NFT’leriyle birlikte yeni bir yutturmaca yaratan BRC-20 Ekosistemi ise son beslenmeye yönelik ilgi çekmeye devam ediyor.

admin

Binance Yeni Bir Altcoin İçin Vadeli İşlemleri Başlatıyor: Fiyat Fırladı!

Previous article

Meme parası Pepe’den (PEPE) daha iyi performans gösterebilir mi?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in NFT