AltcoinBitcoin

Başarılı Analistten Bitcoin (BTC) İçin Boğa Tahmini!

0

Son 48 saat içerisinde önemli bir sıçrama yapan kripto para lideri BTC için yeni tahminler gelmeye devam ediyor. Şimdi de başarılı analist “GalaxyBTC” tarafından boğa piyasası tahmini geldi.

Bitcoin İçin 100.000 Dolarlık Tahmin

Daha öncesinde birçok başarılı tahmini ile takipçilerinin güvenini kazanan GalaxyBTC şimdi de 100.000 dolarlık bir tahminde bulundu. Bu tahmine göre Bitcoin Kasım ayı içerisinde 100.000 dolara doğru bir koşu başlatacak. Ancak bunun öncesinde Ekim ayının NFT ve altcoinler için yararlı geçeceği düşünülüyor.

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle BTC 48.000 doların hemen altında işlem görüyor. Gün içerisinde bu seviyeyi de aşan kripto para lideri için oldukça önemli bir noktada olduğumuzu söyleyebiliriz. Eğer 48.500 dolara kadar bir çıkış yapılabilirse bu güç onu doğrudan 50.000 dolara kadar taşıyabilir. Ancak 47.500 desteği kaybedilirse tekrardan 44-46.000 dolarlık aralıkta zaman geçirdiğimizi görebiliriz. Bu yüzden kısa vadeli yatırımcıların piyasaları yakından takip etmesi en sağlıklısı olacaktır.

Bu Veri Bitcoin’de Yeni Bir Rekoru İşaret Ediyor

Previous article

ProShares ETF’inin İşleme Açılmasıyla Bitcoin 63.000 Dolara Kadar Çıktı

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Altcoin