BlockchainPopüler

Balinalar Yükselişi Hedefleyen Meme Coin’i Biriktiriyor!

0

Popüler meme coin’in grafiğine göre, son üç ayda Shiba Inu‘nun (SHIB)  fiyat aktivitesi, bir dipten dönüş paterni oluşturuyor. Bu hamlenin gerçekleşmesi henüz yakın olmasa da, bu kurulumdan bir kopuş, şu anda 0,00002516 dolardan işlem gören ETH balinaların favori kripto para birimi için yukarı yönlü üstel bir artış olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu Fiyat Hareketi

Shiba Inu fiyat hareketi, 4 Ocak’tan bu yana,  Adam & Eve formasyonu olarak bilinen iki ayrı çukur oluşturdu. 4 Ocak-9 Şubat tarihleri ​​arasında SHIB, “Adam” olarak bilinen V şeklinde bir vadi ve ardından “Eve” olarak bilinen yuvarlak tabanlı bir yapı geliştirdi. Ancak Eve henüz bitmedi ve SHIB şu anda hayati bir destek alanının üzerinde geziniyor.

shiba inu grafiği
Kaynak: Shiba Inu Adam&Eve

Grafiklere göre SHIB, 0,0000329 dolar bariyerini yeniden test ederse, Adam – Eve kurulumu tamamlanacak. Bu senaryoda formasyon SHIB fiyatında vadinin derinliğinin 0,0000329 dolardaki kırılma noktasına eklenmesiyle hesaplanan 0,000454 dolar seviyesine kadar yüzde 38’lik bir artış öngörüyor.

SHIB şu anda 0,00002516 dolar seviyesinde bulunuyor ve kurulumun tamamlanmasına hala uzun bir yol var. Ancak Shiba Inu fiyatı 0,0000235 ila 0,0000255dolar talep bölgesi arasında işlem gördüğü için yükseliş olasılığı oldukça yüksek.

Yani sonuç olarak SHIB, 0,0000329 dolarlık engeli aşabilirse, yüzde 38’lik bir artışla 0,000454 ABD dolarına kadar yükselecek. Ve bu hareket, meme coin‘in mevcut seviyesine göre yüzde 80’in üzerinde bir artışla sonuçlanacak.

Köpek temalı kripto para biriminin grafiği iyileşiyor gibi görünse de, 0,0000211 dolarlık destek seviyesinin altına yakın bir günlük mum çubuğu, bir lower low oluşturarak yükseliş argümanıyla çelişebilir. Eğer bu gelişme yaşanırsa ayılara fayda sağlar ve 0.0000094 dolara kadar bir düşüşün gerçekleşmesini mümkün kılabilir.

Ethereum balinaları SHIB token’ları depolamaya devam ediyor

Shiba Inu (SHIB), ilk 100 Ethereum (ETH) balinası arasında tutulan en değerli kripto para birimi olarak FTX token’ını (FTT) bir kez daha geride bıraktı. Ancak diğer zamanlardan farklı olarak SHIB bu sefer birinci sıradaki yerini uzun süre korumayı başardı.

Shiba topluluğunun, meme kripto para biriminin ekosistemini genişletmek için bir metaverse geliştirme konusunda çaba sarf etmeye başlamasının ardından, kullanım alanının artmasından kaynaklı olarak token’a olan ilgide önemli bir artış görüldü.

Bununla birlikte ETH balinaları, fiyatı düşmesine rağmen SHIB’i stoklamaya devam ederek fiyatı dengelemeye çalıştıkları için, meme kripto para biriminin fiyat düşüşü sorunu dev cüzdanlar tarafından çözülmüş gibi görünüyor.

WhaleStats’a göre, en iyi ETH cüzdanları, SHIB’lerde kabaca 1.34 milyar dolara sahip ve bu da balinaların toplam varlıklarının yüzde 14,78’ini oluşturuyor.

whalestats analiz
Kaynak: Whalestats

Balinalar FTX token’a olan ilgilerini mi kaybediyor?

Son zamanlarda gerçekleşen sürekli alımlar sayesinde SHIB, bir süredir top 100 ETH balinası listesindeki cüzdanların holding’leri sıralamasında en üst sırada yer alan FTX’i geride bıraktı. ETH balinaları ellerinde şu anda FTX token’da 1,17 milyar dolar bulunduruyor, bu da balina cüzdanlarının toplam varlıklarının yüzde 12,91’ini oluşturuyor.

Bununla birlikte FTX token yazım sırasında, son 24 saatte satılan ilk on token arasında ilk sırada, son 30 günde satılan ilk on kripto para birimi sıralamasında ise dördüncü sırada yer alıyor. Bu da ETH balinalarının favori kripto para birimlerinden birisi olan coin için endişe verici bir tabloya işaret ediyor.

Ancak aynı 30 günlük dönemdeki sıralamaya göre Shiba Inu da cüzdanların en çok satış gerçekleştirdiği coin’ler sıralamasında yedinci sırada yer alıyor. Kripto pazarındaki mevcut genel gerileme göz önüne alındığında, bu hemen her iki kripto para biriminin de ETH balinaları tarafından büyük bir satışla karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

NUDES (NUDES) Alım Satım Yarışması – 944.000.000.200 NUDES Kazanma Şansı!

Previous article

Kripto Stratejisti: Sıradaki Bitcoin Rallisi Tuzak Olabilir! İşte Nedeni

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Blockchain